Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Joriskerk
Venlo
18:30
Kasteel De Wittenburg
Wassenaar
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Munttheater
Weert
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
NatLab
Eindhoven
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium De IJsbreker
Leusden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Spant!
Bussum
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Stathe
Utrecht
Studio A58
Middelburg
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Cacaofabriek
Helmond
19:45
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
15:00
De Bosuil
Weert
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
Het Veerkwartier
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
15:30
Iduna
Drachten
Jan van Besouw
Goirle
18:00
Little Devil
Tilburg
16:00
LOLA050
Groningen
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
zaterdag 12 mei 2018
Twarres
J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Joriskerk, Venlo
18:30
Romy & Antje Monteiro
Kasteel De Wittenburg, Wassenaar
20:00
PANDEMONIUM FLASHBACK: CURFEW & S5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Doom Days III: Za: Serpent Venom (UK) + Faal + Excruciation (CH) + My
Little Devil, Tilburg
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
20:30
Karsu - Plays Atlantic Records
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Novastar
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs HipHop Finale
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dokter Watjes
Metropool, Hengelo
Leonie Meijer - Bella Italia
Munttheater, Weert
17:00
Specs Hildebrand
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
LIVE: Ragepyre CD-Release + supports
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
JW Roy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: De wereld van Schubert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lilian Vieira Grupo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Licks & Brains ft. Amber Nijman
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Saman Amini
NatLab, Eindhoven
19:00
Halve finale Kleine Prijs van Fryslân
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Shht
Paard, Den Haag
22:00
Alxndr London
Paradiso, Amsterdam
DMA's
Paradiso, Amsterdam
Louis Berry
Paradiso, Amsterdam
20:30
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daisy Correia - Balans in mijn fado
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben Hein
Patronaat, Haarlem
20:00
Horisont
Podium 't Beest, Goes
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Def Americans
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Cannonball Cletus
PopEi, Eindhoven
20:00
Piece of Maiden
Poppodium De IJsbreker, Leusden
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bad Sports / Lone Wolf / Radioactivity / The Real Danger
Rotown, Rotterdam
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
21:00
Radiohead tribute night m.m.v. Rediohead
SplotsZ, Roelofarendsveen
Roger Waters
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Elvis Concert 2018
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Eelke Ankersmit
Stathe, Utrecht
Diggy Dex
Studio A58, Middelburg
21:00
Mark Foggo
StudioGonz, Gouda
20:00
The Bennies
Sugar Factory, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Frank Boeijen
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
20:30
Her Majesty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Julien Clerc
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
20:30
Gooische Zangers
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Wilminktheater, Enschede
Beth Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 13 mei 2018
21:00
Fischer-Z
013, Tilburg
15:00
Garnet Silk Jr. / Redemption Band
Altstadt, Eindhoven
15:30
Maudlin / Nonsun / Rosetta
Baroeg, Rotterdam
20:00
Beethoven, Schubert en Vaughan Williams
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Ruben Hein
BIRD, Rotterdam
20:30
Pitou
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ólafur Arnalds
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Björn van der Doelen - De Cowboy De Outlaw De Sheriff En De Hoer
Cacaofabriek, Helmond
19:45
Julien Clerc
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
15:00
Hellectrokuters
De Bosuil, Weert
Jeangu Macrooy
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Isaac Gracie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Terry Bozzio
De Spot, Middelburg
19:00
Ensiferum / Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Randy Hansen
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Stijn Grul
Gigant, Apeldoorn
Lesoir / Soup
Grenswerk, Venlo
20:00
Son Mieux / The Brahms
Hedon, Zwolle
Actor Actor
Het Veerkwartier, Haarlem
20:00
Maida Vale
Iduna, Drachten
15:30
Whitney Rose
Iduna, Drachten
Leonie Meijer - Bella Italia
Jan van Besouw, Goirle
18:00
Doom Days: Abyssic (NO) + Insanity Reigns Supreme (BE) + Desolate Path
Little Devil, Tilburg
16:00
The Moods in Lola
LOLA050, Groningen
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen