Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
De Bonte Wever
Assen
Munttheater
Weert
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paradiso
Amsterdam
20:30
Iduna
Drachten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
't Ukien
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
StudioGonz
Gouda
Figi Theater
Zeist
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Boode in Bathmen
Bathmen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Poppodium De IJsbreker
Leusden
Theater Idea
Soest
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
013
Tilburg
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
De Helling
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sportpaleis
Antwerpen
18:30
Kasteel De Wittenburg
Wassenaar
20:30
De Pul
Uden
20:30
Effenaar
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
NatLab
Eindhoven
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Pul
Uden
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
013
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
Cultura
Ede
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
De X
Leiden
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
J.C. De Klinker
Aarschot
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Het Veerkwartier
Haarlem
14:30
Theater Posa
Lelystad
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Cacaofabriek
Helmond
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
10:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
013
Tilburg
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Altstadt
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:45
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
zaterdag 12 mei 2018
19:45
Julien Clerc
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
JW Roy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Karsu - Plays Atlantic Records
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
De Bonte Wever, Assen
Leonie Meijer - Bella Italia
Munttheater, Weert
22:00
Licks & Brains ft. Amber Nijman
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Duycker, Hoofddorp
22:00
Lil Kleine
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:00
Lilian Vieira Grupo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
LIVE: Ragepyre CD-Release + supports
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louis Berry
Paradiso, Amsterdam
20:30
Madchild
Iduna, Drachten
21:00
Mango Zabba
Altstadt, Eindhoven
20:30
Mantra / Storksky
't Ukien, Kampen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Mark Foggo
StudioGonz, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
21:00
Men on Wire / Windup Space
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Novastar
Melkweg, Amsterdam
20:00
PANDEMONIUM FLASHBACK: CURFEW & S5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
philharmonie zuidnederland: De wereld van Schubert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
20:00
Piece of Maiden
Fort33, Leusden
20:00
Piece of Maiden
Poppodium De IJsbreker, Leusden
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
20:00
Pink Floyd Project
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Pink Project
013, Tilburg
21:00
Radiohead tribute night m.m.v. Rediohead
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Randy Hansen
De Helling, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roger Waters
Sportpaleis, Antwerpen
18:30
Romy & Antje Monteiro
Kasteel De Wittenburg, Wassenaar
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Pul, Uden
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ruben Hein
Patronaat, Haarlem
Saman Amini
NatLab, Eindhoven
20:30
Saron Crenshaw & The Visionairs
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Selah Sue
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Shht
Paard, Den Haag
20:00
Son Mieux / The Brahms
Hedon, Zwolle
20:00
Soup
De Pul, Uden
17:00
Specs Hildebrand
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
The Bennies
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Congos
Centrum Staf Versluys, Bredene
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
Cultura, Ede
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert 2018
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
The Moods
Groene Engel, Oss
21:00
The Professionalz
De X, Leiden
16:00
The Quartet-NL XL
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tim Akkerman sings The Boss
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tin Men and the Telephone
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Twarres
J.C. De Klinker, Aarschot
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
20:00
Weedeater (US) + Grotto + Obey The riff.
De Zwerver, Oostende
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 13 mei 2018
15:00
Acoustic Sunday
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Actor Actor
Het Veerkwartier, Haarlem
14:30
Andrea Vasi & James Oesi
Theater Posa, Lelystad
20:00
Beethoven, Schubert en Vaughan Williams
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Björn van der Doelen - De Cowboy De Outlaw De Sheriff En De Hoer
Cacaofabriek, Helmond
11:00
Camiel Boomsma / Severin von Eckardstein
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Christoff / Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
19:30
De Grote Prijs Bands/Electronics Finale
Paradiso, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs Singer-Songwriter Finale Paradiso
Paradiso, Amsterdam
10:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:00
Doom Days: Abyssic (NO) + Insanity Reigns Supreme (BE) + Desolate Path
Little Devil, Tilburg
19:00
Ensiferum / Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Finale Liet 2018
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Fischer-Z
013, Tilburg
15:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Gabbers
Paard, Den Haag
15:00
Garnet Silk Jr. / Redemption Band
Altstadt, Eindhoven
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Hellectrokuters
De Bosuil, Weert
20:00
Isaac Gracie
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Japanese Breakfast
Rotown, Rotterdam
Jeangu Macrooy
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:45
Julien Clerc
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen