Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
15:30
Iduna
Drachten
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
15:00
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Willemeen
Arnhem
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stathe
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Cafe The Other Side
Peer
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Gruitpoort
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:30
Musis
Arnhem
zondag 13 mei 2018
15:30
Wieniawski International Violin Competition 2016: Veriko Tchumburidze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Niekse
PopEi, Eindhoven
15:00
Garnet Silk Jr. / Redemption Band
Altstadt, Eindhoven
20:00
Maida Vale
Iduna, Drachten
15:30
Whitney Rose
Iduna, Drachten
15:00
Acoustic Sunday
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
20:00
Gabbers
Paard, Den Haag
20:00
Ólafur Arnalds
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:00
Beethoven, Schubert en Vaughan Williams
Beauforthuis, Austerlitz
Vulvodynia
Willemeen, Arnhem
Jeangu Macrooy
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
16:15
Stijn Grul
Gigant, Apeldoorn
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
22:00
NVDES
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pitou
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Little Simz
Tolhuistuin, Amsterdam
Novastar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs Bands/Electronics Finale
Paradiso, Amsterdam
16:00
Leoni Jansen / The African Mamas
Meervaart, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs Singer-Songwriter Finale Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Camiel Boomsma / Severin von Eckardstein
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Jenee Halstead
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Duke S. / DWILD / Ryskinder
Stroomhuis, Eindhoven
14:15
Grigory Sokolov
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
SOHN
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
22:00
Aaron Taylor
Paradiso, Amsterdam
Jungle
Paradiso, Amsterdam
Goat Girl
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katie von Schleicher
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Novastar
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 15 mei 2018
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Max Frost
TivoliVredenburg, Utrecht
Isaac Gracie
TivoliVredenburg, Utrecht
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Seether
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Funk Club
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
3TEETH
Duycker, Hoofddorp
20:00
MYCA
Patronaat, Haarlem
Saman Amini
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
20:15
Maestro Jules onthult: Mahler symphonie nr. 1
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Black Milk
Paard, Den Haag
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Dave East
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Get Busy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
SOHN
Paradiso, Amsterdam
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 16 mei 2018
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem