Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
22:00
Vera
Groningen
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Leidse Schouwburg
Leiden
013
Tilburg
21:00
Duycker
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
23:30
Paardcafe
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Groene Engel
Oss
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Bunder
Moorslede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
21:30
CHV Noordkade
Veghel
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
Agnietenhof
Tiel
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Mezz
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Wolbodo
Delft
20:15
De Cammeleur
Dongen
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
donderdag 17 mei 2018
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jellephant / Poncho
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Jaimeo Brown Transendence
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Isaac Gracie
Muziekgieterij, Maastricht
Honne
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Her Majesty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Frank Boeijen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
22:00
EF
Vera, Groningen
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Dotan
Paradiso, Amsterdam
20:00
DOOMSTAD #4
EKKO, Utrecht
20:15
Diggy Dex
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Di-rect
013, Tilburg
21:00
Dennis Kivit
Duycker, Hoofddorp
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brutus / Russian Circles
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins
dB's, Utrecht
20:00
BlackRockStar
Patronaat, Haarlem
Birth of Joy
Rotown, Rotterdam
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Awkward I
Merleyn, Nijmegen
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres
Vorstin, Hilversum
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
20:00
Amplifier
Boerderij, Zoetermeer
23:30
Allez! Allez!
Paardcafe, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
10 jaar 3JS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae
Nieuwe Nor, Heerlen
vrijdag 18 mei 2018
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
We Bless This Mess en oclaire
LOLA050, Groningen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vandeven Band
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Twarres
Luxor Live, Arnhem
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
The Hollies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Hillbilly Moonshiners speelt Mumford & Sons
Estrado, Harderwijk
20:00
The Ex
De Spot, Middelburg
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
20:00
Storksky en Mantra
Iduna, Drachten
21:30
Stompin' Grounds
CHV Noordkade, Veghel
Splendid
Paard, Den Haag
20:00
Son Mieux / The Brahms
Simplon, Groningen
Sjors van der Panne
Agnietenhof, Tiel
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:30
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Ragin' Pussy
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Puck & the Pyjammahs + Dinner for Breakfast
Wolbodo, Delft
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Pablo Nouvelle
Melkweg, Amsterdam
19:00
One Tail One Head
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
On the House: PsySo & Magic Moon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nick & Simon
Chassé Theater, Breda