Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Gruitpoort
Doetinchem
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Duycker
Hoofddorp
013
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultura
Ede
20:00
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
C.C Warenar
Wassenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 16 mei 2018
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 17 mei 2018
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
10 jaar 3JS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
23:30
Allez! Allez!
Paardcafe, Den Haag
20:00
Amplifier
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
20:00
Awash / Jason Waterfalls / Morres
Vorstin, Hilversum
22:00
Awkward I
Merleyn, Nijmegen
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
Birth of Joy
Rotown, Rotterdam
20:00
BlackRockStar
Patronaat, Haarlem
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins
dB's, Utrecht
Brutus / Russian Circles
Doornroosje, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne
Podium Victorie, Alkmaar
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Dennis Kivit
Duycker, Hoofddorp
Di-rect
013, Tilburg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diggy Dex
Cultura, Ede
20:00
DOOMSTAD #4
EKKO, Utrecht
Dotan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
22:00
EF
Vera, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
De Maagd, Bergen op Zoom
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
Her Majesty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Honne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Isaac Gracie
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Jaimeo Brown Transendence
Bimhuis, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jellephant / Poncho
Sugar Factory, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:30
Psychotic Lumberjacks
Simplon, Groningen
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
RHEA
Paard, Den Haag
20:15
Ricercar Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder