Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Cave
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wolbodo
Delft
23:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Azotod
De Meern
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Werft
Geel
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
De Spot
Middelburg
20:00
De Zwerver
Oostende
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
vrijdag 18 mei 2018
20:15
3J'S
Markant Uden, Uden
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pablo Nouvelle
Melkweg, Amsterdam
21:00
Distillator
Metropool, Hengelo
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:15
The Hollies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Bassekou Kouyaté en Habib Koité
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Likt
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bokoesam / Jacin Trill
Paard, Den Haag
Splendid
Paard, Den Haag
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gundelach
Paradiso, Amsterdam
20:00
Koninklijk Heerlens Mannenkoor St. Pancratius - Florence Nightingale C
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Podium 't Beest, Goes
Birth of Joy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bökkers
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Son Mieux / The Brahms
Simplon, Groningen
20:00
Muzine.nl presents Ten Years Today + Standup '69 + Nova Wilde
So What!, Gouda
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
23:45
Hypercolour w/ Cedric Maison - Luke Vibert - Mor Elian
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Mountain Eye
The Cave, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Alex Ploeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
China Moses / Metropole Orkest Bigband
TivoliVredenburg, Utrecht
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Matthew and the Atlas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dead Bronco
Vera, Groningen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
On the House: PsySo & Magic Moon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Martin Fondse Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Puck & the Pyjammahs + Dinner for Breakfast
Wolbodo, Delft
zaterdag 19 mei 2018
23:00
Buscemi (DJ)
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
The Wild Romance
Azotod, De Meern
20:00
Arek Jakubik / DR MISIO band
Baroeg, Rotterdam
20:30
A Tribute To Willy Deville: Stars That Speak
Bibelot, Dordrecht
20:30
Roberto Fonseca Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Adele Project
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. De Werft, Geel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Maurits Fondse - A Life In Songs: The Story Of Billy Joel
Cacaofabriek, Helmond
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:00
Kyle Craft
Cinetol, Amsterdam
21:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Corneel, Lelystad
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Meerpaal, Dronten
20:00
De Likt
De Meester, Almere
20:30
Jeangu Macrooy
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Bassekou Kouyate and Habib Koite
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Red Snapper
De Peppel, Zeist
Tim Akkerman sings The Boss
De Spot, Middelburg
20:00
Levitation Room + Alpha Whale
De Zwerver, Oostende
New Cool Collective
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
JaMiJa XL Folkfest
Duycker, Hoofddorp
22:00
JeBroer
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:30
Bootleg Doors / The Tambles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebr. De Nobel, Leiden
Leonie Meijer - Bella Italia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Gifter / HeavyLight
Groene Engel, Oss
20:00
Baile da fulô
Grounds, Rotterdam
20:30
Distillator
Het Podium, Hoogeveen
21:30
Niko
J.C. Elektra, Sliedrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sjors van der Panne
Kennemer Theater, Beverwijk
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Vet Zeppulin
Little Devil, Tilburg