Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
De Casino
Sint-Niklaas
Theater aan de Schie
Schiedam
V11
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Zinin
Nijverdal
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Reflektor
Liège
Het Depot
Leuven
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
de Deuzonschole
Hoofdplaat
Cpunt Theater
Hoofddorp
G.C. De Wildeman
Herent
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Koorenhuis
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
donderdag 02 april 2020
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
The Soul Preacher
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Equal Idiots (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
CHRD / Farer
De Helling, Utrecht
Grenadeers release party + Blackbone Nation (SA)
dB's, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
The Bluebirds
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Meenthe, Steenwijk
Jett Rebel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Casino, Sint-Niklaas
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Las Kellies
V11, Rotterdam
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Son Little
BIRD, Rotterdam
Crazy Piano's
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
Ex Eye
Doornroosje, Nijmegen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Oboy
Reflektor, Liège
Stake
Het Depot, Leuven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Supertrap - Breakfast in America
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freddy & Francine
de Deuzonschole, Hoofdplaat
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Lucky Fonz III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Analogues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Danny Vera - The Lone Stranger
Posthuis Theater, Heerenveen
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tristan
Patronaat, Haarlem
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
Rootsriders
Simplon, Groningen
Van Dik Hout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Holding Absence / Static Dress / Wargasm
Dynamo, Eindhoven
The Bootleg Sixties - Tribute
Parktheater, Eindhoven
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
De Meerpaal, Dronten
De meisjes met de Wijsjes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Yuri Honing Acoustic Quartet
Koorenhuis, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
GRIGORY SOKOLOV
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Vitaa & Slimane
Vorst Nationaal, Brussel
Nada Surf
Botanique, Brussel
Vincent Delerm
Koninklijk Circus, Brussel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Lyenn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
Kampfar / Taake
Willemeen, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
bbno$
Trix, Antwerpen
Fritz Kalkbrenner
Trix, Antwerpen
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
Ala.ni
Tolhuistuin, Amsterdam
Easy Life
Bitterzoet, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pentatonix
AFAS Live, Amsterdam
Redd Kross
Paradiso, Amsterdam
Saint Motel
Tolhuistuin, Amsterdam