Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
22:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Podium 't Beest
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Kulturhus
Epe
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
22:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Box
Amsterdam
21:00
The Box
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 23 maart 2019
21:00
Young Ellens
Manifesto, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
20:00
a balladeer
Vorstin, Hilversum
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Into the Arcane / shuulak
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Richard Barbieri - Planets & Persona (& More)
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Yuri Honing Quartet - Goldbrun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
22:00
808 Soundsystem / Ozsipark
Patronaat, Haarlem
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Patronaat, Haarlem
21:00
First Breath After Coma
Vera, Groningen
20:30
Snelle
Simplon, Groningen
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Hippe Gasten
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Marike Jager
So What!, Gouda
20:00
Remy van Kesteren
Goudse Schouwburg, Gouda
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
21:00
The Wild Romance
Podium 't Beest, Goes
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Therapie Taxi
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Powermode
Dynamo, Eindhoven
21:00
Anna-Rose
Altstadt, Eindhoven
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
The Royal Release show
PopEi, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ernst Daniel Smid & Coosje Smid - Ik zou je het liefste in een doosje
Cultura, Ede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Big Country
Iduna, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Northcote
Bibelot, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
00:00
The Bootleg Sixties
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Burgerweeshuis, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Back to Blondie
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Mammal Hands
Paard, Den Haag
19:30
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Mass Hysteria
La Madeleine, Brussel
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
X-Raiders
Mezz, Breda
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Joy Division Undercover
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Di-rect - Rolling With the Punches
Musis, Arnhem
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Ethan Johns
Luxor Live, Arnhem
19:00
CESAIR (NL) + WALDKAUZ
Willemeen, Arnhem
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Kitt Philippa / Tiny Ruins
Trix, Antwerpen
22:45
Dave Clarke Presents: Whip it WAVE - Dave Clarke / Dollkraut Band e.a.
Melkweg, Amsterdam
22:00
Encore: Madeintyo
Melkweg, Amsterdam
21:00
Broken Brass Ensemble
Paradiso, Amsterdam
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
20:30
The Slideshows
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
MOST WANTED 2019
Melkweg, Amsterdam
20:30
Harold Lôpez-Nussa Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Yuna
Paradiso, Amsterdam
20:30
Allusinlove
Cinetol, Amsterdam
20:30
Julia Zahra
Tolhuistuin, Amsterdam
Crystal Fighters
Melkweg, Amsterdam
20:30
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
20:00
CLUB ACHTUNG! The Telescopes + Treetop Flyers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Larkin Poe
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Yxng Bane
Melkweg, Amsterdam
I'm With Her
Paradiso, Amsterdam
Soen
Q-Factory, Amsterdam
16:00
The Hazzah
Concerto, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Doomsday Celebration
P60, Amstelveen
20:30
NONA
Fluor, Amersfoort
The Fortunate Sons
De Meester, Almere
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Theaterhotel Almelo, Almelo
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
The Grand East
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pestilence
Podium Victorie, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar