Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
15:00
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
dB's
Utrecht
18:00
De Bosuil
Weert
15:00
De Perifeer
Deventer
14:00
Gigant
Apeldoorn
00:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
Strijp-S
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
zaterdag 09 juni 2018
20:15
Jamai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harrison Storm
TivoliVredenburg, Utrecht
Sparks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Toon Roos
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Camel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Handsome Family
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Bawrence of Aralia
Vera, Groningen
Clean Pete / CUT_
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Steffen Morrison
Vorstin, Hilversum
21:00
Kittiwake
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Shakira
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 10 juni 2018
The Levellers - Acoustic
013, Tilburg
15:00
Hommage aan Harry Sparnaay
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Marc Broussard
Boerderij, Zoetermeer
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
behind blue eyes
Café De Meister, Geleen
14:00
10 juni try-out nieuwe show Gé Reinders op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
The Delta Bombers
dB's, Utrecht
18:00
Phil Rudd Band
De Bosuil, Weert
15:00
Helge Sorg
De Perifeer, Deventer
14:00
Bigband Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
00:30
Lepeltje Lepeltje afterparty
Gigant, Apeldoorn
21:00
Fratsen
Hedon, Zwolle
11:30
Mrs Hips
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:30
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
De Kift / Trio Bier
Melkweg, Amsterdam
Nasty C
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
The Band Of Heathens
Paard, Den Haag
Bare Jams
Paard, Den Haag
19:30
Public Image Ltd.
Paard, Den Haag
20:30
Waylon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacob Bellens
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Nothing More
Podium Victorie, Alkmaar
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Saffronkeira / Siavash Amini
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
maandag 11 juni 2018
Arcade Fire
Ahoy, Rotterdam
20:30
Ginger Wildheart - Ghost In The Tanglewood Tour
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Whiskey Myers
Doornroosje, Nijmegen
James Bay
Melkweg, Amsterdam
21:00
Glamour Forever Party
Paradiso, Amsterdam
Foo Fighters
Sportpaleis, Antwerpen
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
dinsdag 12 juni 2018
20:00
Neal Morse
013, Tilburg
22:00
Marta Garrett group & Irene Reig’s Bop Collective
Bimhuis, Amsterdam
Black Stone Cherry
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Whiskey Myers
De Helling, Utrecht
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
Corrosion Of Conformity
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Morning View
Gebr. De Nobel, Leiden
Shinedown
Hedon, Zwolle
Hatebreed
Het Bolwerk, Sneek
19:30
MILLENNIALS / RUV
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Bronx
Melkweg, Amsterdam
Bullet For My Valentine
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Scientists
Paradiso, Amsterdam
20:00
The War of the Worlds - Jeff Wayne’s meesterwerk met liveorkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guus Meeuwis - Groots met een zachte g (besloten concert)
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
LOMA
Rotown, Rotterdam
Avenged Sevenfold
Strijp-S, Eindhoven
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Sugar Factory, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Joël Sarakula
TivoliVredenburg, Utrecht
The Levellers
TivoliVredenburg, Utrecht
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 13 juni 2018
Nina Simone By Sabrina Starke & Jazz Orchestra Of The Concertgebouw
013, Tilburg
20:00
Camila Cabello
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
Diggy Dex
De Kleine Komedie, Amsterdam
Body Count feat. Ice-T
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Alarm
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joël Sarakula
Melkweg, Amsterdam
22:00
Matthew Mole
Merleyn, Nijmegen
20:30
Georg Friedrich Haas / Klangforum Wien / Mollena Lee Williams-Haas
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Geslaagt!' ft. $hirak - + De Nuts + DJ contest & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
Greta van Fleet
Paradiso, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Stathe Sessie: Vic Willems
Stathe, Utrecht
Current Swell
Sugar Factory, Amsterdam
Neal Morse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rodriguez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Animal Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Gill Landry
Torpedo Theater, Amsterdam
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 14 juni 2018
20:15
Calefax & Eric Vloeimans - Dido & Aeneazz
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Brother Dege
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Kamchatka
Boerderij, Zoetermeer
Herman van Veen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dancehall (UK) + support
De Zwerver, Oostende
20:00
Blaudzun
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Amber Arcades
EKKO, Utrecht