Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Muziekhuis
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Zwerver
Oostende
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
17:45
Markant Uden
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
De Bosuil
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
21:00
De Kluit
Zeewolde
21:00
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
13:00
Hedon
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
14:00
Koel310
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 30 maart 2019
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Status Quo Forever
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Juan Sanchez / Secret Cinema
Cacaofabriek, Helmond
21:00
The Solution
Metropool, Hengelo
20:00
My Baby
Metropool, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
BRUUT!
Vorstin, Hilversum
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Mart Hillen - In concert
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Subsignal
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
I-Lonca
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
I-Lonca
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Black Box Revelation
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Hippe Gasten: Rock voor Kinderen
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
Willow Mae
Het Muziekhuis, Leiden
Diggy Dex Karavaan clubtour
Gebr. De Nobel, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Bon theater, Medemblik
20:00
Lucky Fonz III
De Spot, Middelburg
20:30
Baroesjko
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:45
Kenny B
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Verse Vis
De Zwerver, Oostende
19:00
Bart Peeters
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
G.C. De Kluize, Oosterzele
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater De Lievekamp, Oss
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
John West Live!
P3, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Ifriqiyya Electrique
Grounds, Rotterdam
21:00
The Grand East + Certain Animals
Rotown, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Voltage: Tom Petty tribute
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Snaggletoöth (motorhead tribute)
Little Devil, Tilburg
20:30
Matteo Mijderwijk / Nightports
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Eskies
De Pul, Uden
17:45
Tributefest - The Vipers, ACDCUK, Like U2, Once, Callahan Clearwater R
Markant Uden, Uden
20:00
Robin Borneman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Vök
EKKO, Utrecht
Xiu Xiu
TivoliVredenburg, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tsjaikovski's Eugen Onegin - De Staatsopera van Tatarstan
De Maaspoort, Venlo
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Fred & The Healers
Spirit of 66, Verviers
21:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Elizium
Nederland Drie, Wateringen
20:00
George Harrison Tribute
De Bosuil, Weert
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
21:00
MacAllan & Friends Bluesrock band
De Kluit, Zeewolde
21:00
Fiddler's Green
De Peppel, Zeist
Ruben Hein
Figi Theater, Zeist
20:15
The Kik Hertaalt!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Def Americans
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Magnetic Spacemen - albumpresentatie
Jacks Music Bar, Zwolle
13:00
Voorronde Kunstbende Overijssel
Hedon, Zwolle
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 31 maart 2019
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Teske
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Urbex & Ben van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Matteo Myderwyk
Pllek, Amsterdam
The Visual
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Pieter de Graaf
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
La Loye
Melkweg, Amsterdam
Heino
Melkweg, Amsterdam
18:00
Soul Live
Paradiso, Amsterdam
17:00
Sherry Dyanne
Club Dauphine, Amsterdam
15:30
Francine van der Heijden / Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Han Wösten
Paradiso, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam