Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willemeen
Arnhem
20:00
Vrijthof
Maastricht
21:00
Vera
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Vrijthof
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Iduna
Drachten
14:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
013
Tilburg
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
20:00
The Jack
Eindhoven
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
15:00
Molen De Ster
Utrecht
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Het Zuiderpark
Den Haag
20:00
Fruittuin van West
Amsterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
Melkweg
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
zaterdag 21 juli 2018
The Adolescents
Willemeen, Arnhem
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
21:00
Santa Fé
Vera, Groningen
20:00
Yellowman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Queers
Patronaat, Haarlem
23:30
Carl Craig & Stacey Pullen
Paradiso, Amsterdam
20:15
Fin Mc Coul / Harmony Glen
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Vierdaagseorkest 2018
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Queen: A Night at the Theatre met Leo Blokhuis en Roel van Velzen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
A Tribute To 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Death in Vegas
Melkweg, Amsterdam
Cafe Tacvba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Witchsorrow
Little Devil, Tilburg
16:30
SuBmarine Festival
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Muziek rond het kampvuur: Stanley Price & Peggy Sue
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:30
Don Melody Club + Surf Aid-Kit - Club Vondel
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Her Majesty: Marrakesh Express
Bostheater Ommen, Ommen
zondag 22 juli 2018
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
15:00
The Seasons
PopEi, Eindhoven
Portugal. The Man
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:00
Tribute To The Cats Band
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
13:00
Lazy Sunday: Dolly, I beg you pardon
Openluchttheater Ede, Ede
19:00
Dayglo Abortions
Little Devil, Tilburg
15:00
Popcity
Iduna, Drachten
14:00
StadsOase - o.a. L'Eclair + Cristian Pielich
Gigant, Apeldoorn
maandag 23 juli 2018
20:30
Mike Love
Patronaat, Haarlem
20:30
Youssou N'Dour & Le Super Étoile de Dakar
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 juli 2018
Greg Holden
Paradiso, Amsterdam
Wolfmother
Melkweg, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Doctor Krapula (COL) + The Sketchers
LOLA050, Groningen
21:00
Mike Love
Hedon, Zwolle
20:00
Nervosa
dB's, Utrecht
20:00
Soja
013, Tilburg
woensdag 25 juli 2018
20:30
Soja
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie Raitt / Jon Cleary
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
Dweezil Zappa
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Acidez / Lobotomia / The Babes / De Raggertjes
LOLA050, Groningen
21:00
Powerslave
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Yawning Man
dB's, Utrecht
Wolfmother
013, Tilburg
donderdag 26 juli 2018
21:00
De Staat
Xinix, Nieuwendijk
Airways
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
The Pharcyde
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rome 56
Q-Factory, Amsterdam
Billy Ocean
Paradiso, Amsterdam
Dweezil Zappa
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
T.S.O.L.
Melkweg, Amsterdam
19:00
Oraculum + Tsjuster + Doodswens
Little Devil, Tilburg
20:00
Bonnie Raitt
013, Tilburg
vrijdag 27 juli 2018
23:00
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
Massada
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Adam Ben Ezra
Op Zeezand, Amsterdam
20:30
Siskin Green & Liedjes van Liza
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Live at LOLA: Mijke Eryng / Esther de Jong
LOLA050, Groningen
19:00
Stay Hungry (D) + Ear Danger + Raider (B)
Little Devil, Tilburg
De Staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Pink Floyd Project
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Reno Divorce
Blue Collar Hotel, Eindhoven
The Gaslight Anthem
013, Tilburg
zaterdag 28 juli 2018
20:15
Comedynight met Sjaak Bral, Kasper van der Laan, Jenneke de Bijl e.a
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Kinoo
Vera, Groningen
20:00
Nervosa
The Jack, Eindhoven
00:00
Native Response w/ Henrik Bergqvist
Sugar Factory, Amsterdam
The Zombies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:00
PIÑA - Rooftop Party
Podium Victorie, Alkmaar
Matty
Paradiso, Amsterdam
20:30
John Filmore Quartet & Grupo el Periquin - Noche de Flamenco
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Adam Ben Ezra
Op Zeezand, Amsterdam
15:00
Terrasconcert met Borka Balogh
Molen De Ster, Utrecht
23:45
Encore Invites Octavian
Melkweg, Amsterdam
20:00
Layali Beirut
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Dayglo Abortions + Golers
LOLA050, Groningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Het Zuiderpark, Den Haag
20:00
William McCarthy
Fruittuin van West, Amsterdam
16:30
Colline Hill / Saba
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
zondag 29 juli 2018
15:00
Thom Benjamin
PopEi, Eindhoven
20:30
LikeU2
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
13:00
Saxobeats
Openluchttheater Ede, Ede
The Goo Goo Dolls
Melkweg, Amsterdam
14:00
StadsOase - o.a. Power To The Pipo
Gigant, Apeldoorn
18:00
The Royal Hounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Skeletonwitch
De Helling, Utrecht
16:00
Lich King / Skeletonwitch
dB's, Utrecht
maandag 30 juli 2018
20:30
Ummagumma
Paradiso, Amsterdam
Live at presents: Clouseau
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 31 juli 2018
The Wailers @ Zuiderparktheater
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
The Beautiful Girls
Melkweg, Amsterdam
19:30
Municipal Waste / Siberian Meat Grinder
Baroeg, Rotterdam
woensdag 01 augustus 2018
20:00
HRVY
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wailers
Paradiso, Amsterdam
Cannibal Corpse
Baroeg, Rotterdam
donderdag 02 augustus 2018
Heaven 17
Q-Factory, Amsterdam
20:30
White Cowbell Oklahoma
Patronaat, Haarlem
Earthless
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wouter Bergenhuizen, piano - Nocturne
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Oh Wonder
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:15
Heather Nova
Effenaar, Eindhoven
19:00
Dekmantel
Bimhuis, Amsterdam
vrijdag 03 augustus 2018
21:00
Special Steve plays Red Fang
Rotown, Rotterdam