Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
21:15
P3
Purmerend
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mixtree
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Magasin 4
Brussel
21:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Joriskerk
Venlo
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Huis Oostpool
Arnhem
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Energiehuis
Dordrecht
13:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Door
Dordrecht
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Schakel
Gilze
21:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De hoogte
Winsum
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
21:00
De Engel
Den Helder
20:00
De Bosuil
Weert
zaterdag 06 april 2019
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Night Fever
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
19:30
Orange Grove
Paard, Den Haag
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
21:15
Beatles Tribute Band 'One After 909'
P3, Purmerend
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Jo Mersa Marley
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Janne Schra - Lalala Love
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
20:00
Pink Floyd Project XXL
Metropool, Hengelo
22:00
schnellertollermeier
Merleyn, Nijmegen
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:30
Jan James
Manifesto, Hoorn
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
21:00
Soul Live
Luxor Live, Arnhem
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle
20:30
John Gorka
In the Woods, Leusden
20:30
Laura Gibson
Huis Oostpool, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Hoftheater, Raalte
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
Def Americans - Johnny Cash at San Quentin 50th Anniversary
Groene Engel, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Nacht van de Swing
Gigant, Apeldoorn
21:00
Flat Out Vet Oud Feestje
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Romy Monteiro
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
13:00
Faster & Louder
Effenaar, Eindhoven
18:00
Remember Kurt Cobain
Dynamo, Eindhoven
20:15
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Give it Dub
Doornroosje, Nijmegen
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
21:00
For I Am King
De Pul, Uden
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert