Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Openluchttheater De Pinkenberg
Rozendaal
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
Grote Kerkhof
Deventer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
Grote Kerkhof
Deventer
18:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kring
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
21:45
Hedon
Zwolle
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:30
Spirit of 66
Verviers
23:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:15
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Manifesto
Hoorn
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Patronaat
Haarlem
18:00
Café De Meister
Geleen
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:30
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
20:00
Groene Engel
Oss
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Mezz
Breda
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 30 augustus 2018
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Het Gelders Orkest met Marcel Veenendaal
Openluchttheater De Pinkenberg, Rozendaal
22:00
Parker Millsap
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Blank Tapes
Vera, Groningen
De Grote Kick-off (dag 1) - De Jeugd van Tegenwoordig
Grote Kerkhof, Deventer
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
HARM'S WAY (USA) + SANCTION (USA) + RENOUNCED (UK) EXCL NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
20:30
Dylan LeBlanc
Het Zonnehuis, Amsterdam
$uicideboy$
Melkweg, Amsterdam
Haley Heynderickx
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chief Keef
Melkweg, Amsterdam
Inner Circle
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 31 augustus 2018
21:30
Bruisboot Met Rob Dekay
Hedon, Zwolle
20:30
Incognito
Boerderij, Zoetermeer
18:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Chris Pureka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cd-release van The Mad Baron
dB's, Utrecht
21:00
Q5-Band
Little Devil, Tilburg
20:00
Funk Phenomina
BIRD, Rotterdam
21:00
Albert Cummings
Groene Engel, Oss
23:00
Paul Dirks / Roel Zweers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Rob Scheepers
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Kiz Eccentric
Metropool, Hengelo
22:00
Moaning
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Blatoidea + support
LOLA050, Groningen
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
19:30
Miss Montreal
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Yentl & de Boer in concert
Openluchttheater Ede, Ede
De Grote Kick-off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
18:30
Punkrock Riot
Mezz, Breda
Dan Baird & Homemade Sin
Mezz, Breda
20:30
Het Gelders Orkest / Marcel Veenendaal / Ohm
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Shermanology
Luxor Live, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
20:30
The Brother Brothers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Nina Kinert
Bitterzoet, Amsterdam
Oumou Sangaré
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis (try out)
De Kring, Amsterdam
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 01 september 2018
21:45
Bruisboot Met Krystl & Rachèl Louise
Hedon, Zwolle
20:30
Cenobites / The Rusty Robots
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:30
Ladiescover
Spirit of 66, Verviers
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Escarnium (BRA) + Manifestic (D) + The Night Eternal (D)
Little Devil, Tilburg
14:00
Bluesrock Tegelen
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Comedy Night Quatsch 3
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
22:00
St. Tropez
Merleyn, Nijmegen
20:00
Het Gelders Orkest / Marcel Veenendaal / Tom Trapp
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Het Gelders Orkest & Marcel Veenendaal
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:15
Ray Fuego / Winne
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
De Likt
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Albert Cummings
Manifesto, Hoorn
20:45
Boris McCutcheon
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
EMÆL
Metropool, Hengelo
22:00
The Freeborn Brothers
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Yentl & de Boer in Concert
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Jaya The Cat
Patronaat, Haarlem
18:00
Grindbashers / Hamerhaai / Ryvok
Café De Meister, Geleen
De Grote Kick-off (dag 3)
Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
23:30
Heiko Laux / Sterac / The Advent / Vince Watson
Melkweg, Amsterdam
Ben Miller Band / David Ramirez / Gretchen Peters / Joshua Hedley / Lu
Paradiso, Amsterdam
16:30
Jazzkia / Saskia Laroo
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
22:00
Zoete Zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 02 september 2018
20:30
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Albert Cummings
De Bosuil, Weert
20:00
Luke Winslow King + David Ramirez
Grenswerk, Venlo
20:00
NO BUNNY
dB's, Utrecht
15:30
Martha Fields
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
12:00
Leo Blokhuis / Ricky Koole / Ruud Houweling
De School van Frieswijk, Schalkhaar
20:00
Echo Empire
Groene Engel, Oss
Her Majesty
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Grandmaster Flash
Patronaat, Haarlem
20:00
Pierce Brothers
Patronaat, Haarlem
De Grote Kick-off (dag 4)
Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Terrasconcert XL – Blues Around The World
Mezz, Breda
13:00
Matangi Kwartet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Tangosalon La Catedral
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Siberian Oxygen
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Gretchen Peters
Luxor Live, Arnhem
20:00
My Dad Wrote A Porno
Meervaart, Amsterdam
19:30
Joyner Lucas
Melkweg, Amsterdam
18:00
Parker Millsap
Paradiso, Amsterdam
15:00
Dick Pels / Rufus Kain / Suzewind
Oostblok, Amsterdam
20:00
Rico & Sticks
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 03 september 2018
Jeff Tweedy
TivoliVredenburg, Utrecht
Franz Ferdinand
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Protomartyr
Vera, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag