Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Junushoff Theater
Wageningen
15:30
Iduna
Drachten
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
15:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
15:00
De Bres
Leeuwarden
16:00
dB's
Utrecht
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
zondag 07 april 2019
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
maandag 08 april 2019
19:30
Author & Punisher / Lingua Ignota
Trix, Antwerpen
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 09 april 2019
20:00
Idles
Trix, Antwerpen
Julia Jacklin
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lukas Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Anúna
TivoliVredenburg, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Romy Monteiro
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pharis & Jason Romero
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Johnny Cash Roadshow
Rockhal, Esch zur Alzette
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
20:30
Supersister projekt 2019
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dan Mangan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Marike Jager
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Devils Carnaval / The Crooked
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
19:00
Coi Leray
Melkweg, Amsterdam
19:00
A R I Z O N A
Melkweg, Amsterdam
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
21:30
Mythic Sunship
M.C. Kinky Star, Gent
Mystery
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: Rotten Foxes [UK] + Crate
LOLA050, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dare - Out Of The Silence 30th Anniversary Tour 2019
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Tom van der Zaal Quintet / Vincent Herring
Brebl, Nijmegen
20:30
Grace Carter
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Giorgio Moroder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
woensdag 10 april 2019
20:00
UB40 featuring Ali & Astro
Ziggo Dome, Amsterdam