Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
15:30
Iduna
Drachten
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Reggehof
Goor
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Annabel
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Hedon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Jan van Besouw
Goirle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
013
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
19:00
Cacaofabriek
Helmond
zondag 07 april 2019
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Author & Punisher / Lingua Ignota
Trix, Antwerpen
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2019
19:00
A R I Z O N A
Melkweg, Amsterdam
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
20:00
Anúna
TivoliVredenburg, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Coi Leray
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dan Mangan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dare - Out Of The Silence 30th Anniversary Tour 2019
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Devils Carnaval / The Crooked
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Giorgio Moroder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Grace Carter
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Idles
Trix, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Julia Jacklin
Tolhuistuin, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
20:00
Live at LOLA: Rotten Foxes [UK] + Crate
LOLA050, Groningen
20:00
Lukas Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Marike Jager
Paradiso, Amsterdam
Mystery
Luxor Live, Arnhem
21:30
Mythic Sunship
M.C. Kinky Star, Gent
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Pharis & Jason Romero
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
Romy Monteiro
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:30
Supersister projekt 2019
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Johnny Cash Roadshow
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Tom van der Zaal Quintet / Vincent Herring
Brebl, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
woensdag 10 april 2019
19:00
Aaron D
Cacaofabriek, Helmond