Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
18:00
Spirit of 66
Verviers
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Bibelot
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Hoftheater
Raalte
22:00
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De verlichte geest
Roeselare
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Cacaofabriek
Helmond
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
EKKO
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Chassé Theater
Breda
Veluvine
Nunspeet
20:15
Zaantheater
Zaandam
15:00
013
Tilburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Effenaar
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
donderdag 11 april 2019
Cordovas
Paradiso, Amsterdam
21:00
Curtis Alto
Patronaat, Haarlem
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
De Raggende Manne
Muziekgieterij, Maastricht
Devin Townsend
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Down South Jazzband
Poppodium Volt, Sittard
18:00
Dr Feelgood
Spirit of 66, Verviers
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
20:30
Emile Parisien Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Eric Vaarzon Morel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
20:00
F1rstman & live band presents: The Entertainer
Paard, Den Haag
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Gosto
BIRD, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Hayseed Dixie
Bibelot, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Highasakite
De Helling, Utrecht
21:00
Hofman Live: Barry de Wit + Woezels
Hofman, Utrecht
Idles / Life
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jaguar Jaguar
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Joe Jackson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kovic
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Lavina Meijer + DJ Maud Geffray
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Louder Than Love / Nervana
De verlichte geest, Roeselare
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Marco Mendoza
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Max & Harvey
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Msafiri Zawose
Vera, Groningen
20:30
Muji Roux
Paard, Den Haag
20:00
Mystery - Live And Butterflies Tour 2019
Cacaofabriek, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Night Fever
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Norma Jean
Patronaat, Haarlem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pharis & Jason Romero
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
philharmonie zuidnederland - Klassieke droomvlucht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland i-Classics: Music & Food
Klokgebouw, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Pinegrove
EKKO, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Remy van Kesteren
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Zaantheater, Zaandam
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ruben Hein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Scott Henderson Blues Band
De Bosuil, Weert
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:30
Son Mieux
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Suffocation, Belphegor and God Dethroned
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Gigant, Apeldoorn
19:30
Vaudou Game
Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Deventer Schouwburg, Deventer