Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
dB's
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Vera
Groningen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Metropool
Hengelo
De Helling
Utrecht
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
23:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
19:15
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Effenaar
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
BIRD
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:15
De Bosuil
Weert
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
22:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Simplon
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Papenstraattheater
Zwolle
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Corneel
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
Ahoy
Rotterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Weijer
Boxmeer
Wilminktheater
Enschede
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
EKKO
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 19 september 2018
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Bad Breeding
Vera, Groningen
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 20 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Xavier Rudd
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill
Wolbodo, Delft
21:00
Waltzburg
Paard, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
19:30
Van Canto
Melkweg, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
18:00
The Rocket Man
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:30
Sue the Night
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
23:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
19:30
Sleeping Romance / Within Silence
Metropool, Hengelo
19:30
Silent War
Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
Sfera Ebbasta
La Madeleine, Brussel
20:30
Salon Joussour: Art of Duo
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ruben Hein
Luxor Live, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
19:15
Rend Collective
Melkweg, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
Leprous
Effenaar, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
JP den Tex
Torpedo Theater, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jim Keaveny
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jay-Way
Paard, Den Haag
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
20:00
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Houston's problem
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:00
Horse Feathers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Vanavond
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Her Majesty
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Halsey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Half Waif @ Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Ezra Collective
BIRD, Rotterdam
Estrons
V11, Rotterdam
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
De Dijk
P60, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
22:00
Brockhampton: The Longest Summer in America
Melkweg, Amsterdam
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Axis Mundi / Cosmute
Simplon, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
Amyl and The Sniffers
EKKO, Utrecht
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
vrijdag 21 september 2018
Waylon
Gigant, Apeldoorn
21:00
Waltzburg
Luxor Live, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Trinity
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
20:00
This Is Jackson
Duycker, Hoofddorp
21:00
Theo Lawrence & The Hearts
Rotown, Rotterdam
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
21:00
THE PENSKE FILE + WOLVES & WOLVES & WOLVES & WOLVES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Outsiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
21:00
The Koalaz
Patronaat, Haarlem
20:30
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Crooked EP release
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ten Years Today
Vera, Groningen
18:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
18:00
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
Samantha Steenwijk
Ahoy, Rotterdam
20:30
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Popronde Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
21:00
Permanent (IT, Joy Division tribute)
Little Devil, Tilburg
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company
Vorstin, Hilversum
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Michael Nau
EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
De Bosuil, Weert
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marble Sounds
So What!, Gouda
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Madensuyu
Muziekgieterij, Maastricht
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer