Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
013
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Annabel
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Paard
Den Haag
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Café Loburg
Wageningen
Annabel
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Tuin
Leusden
Parktheater
Eindhoven
Het Trefpunt
Warmond
De Eendracht
Gemert
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Podium 't Beest
Goes
16:30
Moonshine
Sliedrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Gelredome
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 14 september 2018
19:30
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Ugly Kid Joe
Dynamo, Eindhoven
19:45
Kinna Grannis
Bitterzoet, Amsterdam
Kamelot
013, Tilburg
20:00
Legends of Rock: ACinDC / In Your Honor / The Muse Experience
Mezz, Breda
20:00
Guus Meeuwis
Theater de Spiegel, Zwolle
Toots & The Maytals
013, Tilburg
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
20:00
Pain Of Salvation
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sophie Hutchings
Paard, Den Haag
20:00
50 Cent / G-Unit
Ahoy, Rotterdam
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
20:00
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
20:00
Popronde Apeldoorn 2018
Gigant, Apeldoorn
20:00
Cosmo's Midnight
Sugar Factory, Amsterdam
Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
DOG EAT DOG TRIBUTE: All Boro Kings
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Check 1-2-3: Donna Blue / Lewsberg / OOO
EKKO, Utrecht
20:00
Guus Meeuwis - Geluk (Extra Show)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Vaudeville Etiquette
De Bosuil, Weert
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bruce Katz, Giles Robson, Joe Louis Walker: Journeys To The Heart Of T
De Flux, Zaandam
20:00
Amsterdam Fringe Festival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Janne Schra
Hedon, Zwolle
20:15
Prigtributes
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
New Cool Collective Big Band
Figi Theater, Zeist
20:15
Winne
Annabel, Rotterdam
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dennis Stratton / Harris
P60, Amstelveen
20:30
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The New Power Revolution
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Gruppo Sportivo
Patronaat, Haarlem
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Ikarai - Muhammad
Bimhuis, Amsterdam
It It Anita / Lysistrata / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
20:30
Scotch & Water
De Kargadoor, Utrecht
20:30
OKUS / RAMROD / SHITHÄTT / Venus Sleeps
Vera, Groningen
20:30
BORIS
Bibelot, Dordrecht
20:30
Paul de Munnik
De Kunstgreep, Oostzaan
20:45
The Roots of Elske DeWall XL
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Live at LOLA: Swan Valley Heights & Kosmodrom
LOLA050, Groningen
21:00
Bløf
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
B.Morris Album Release
Hedon, Zwolle
21:00
Waltzburg
Altstadt, Eindhoven
21:00
Afrika Bambaataa
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rumbones
Little Devil, Tilburg
21:00
Reiger
Paard, Den Haag
23:00
Bamboo
Grenswerk, Venlo
23:00
Knipoog: DJ Day-off + Michiel & Thijs + Borish
Merleyn, Nijmegen
23:00
Alcuna Wilds
Café Loburg, Wageningen
zaterdag 15 september 2018
Waylon
Annabel, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Arto Theater, Schoonhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Tuin, Leusden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Eendracht, Gemert
15:00
Voor de Duvel Niet Bang Festival
Gigant, Apeldoorn
15:00
Gruppo Sportivo
Podium 't Beest, Goes
16:30
The Harvey Blom band
Moonshine, Sliedrecht
18:30
Back Doors Man
Spirit of 66, Verviers
19:00
Y.O.U.N.G
Melkweg, Amsterdam
Pain Of Salvation
Melkweg, Amsterdam
19:30
CAM
Sugar Factory, Amsterdam
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
20:00
6ix9ine
013, Tilburg
20:00
Her Majesty
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Eagles Legacy - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
Helene Fischer
Gelredome, Arnhem
20:00
Kovacs
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Yorick van Norden - Album Release Show
Patronaat, Haarlem
20:00
Harris
De Bosuil, Weert
20:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Steengoed #1
Fort33, Leusden
20:00
Tangarine
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Glorior Belli (F) + Har (ISR) + Wesenwille
Little Devil, Tilburg
20:00
Albumpresentatie del-Toros + special guest Yawning Man (USA)
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Asphalt - o.a. Mirella Kroes, Barbara Ford en Pelle & Roon
Patronaat, Haarlem
20:00
Prodigy XL, a rocktribute to The Prodigy
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Resurrect Tomorrow
Café De Meister, Geleen
20:00
The Dutch Modern Groovemetal Machines: 3rd Machine, Chiraw & Icarius
De Flux, Zaandam
20:00
Muller & Munnelly
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:00
The Mountaintop (voorpremière) Dennis Rudge & Joy Wielkens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Patsy
Vera, Groningen
20:00
Fafi Abdel Nour / Residents
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Janne Schra
BIRD, Rotterdam
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam