Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Vera
Groningen
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Patronaat
Haarlem
Arto Theater
Schoonhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
013
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
EKKO
Utrecht
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
16:00
Theater Floralis
Lisse
Sint Jan de Doper
Waalwijk
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
de Berchplaets
Berghem
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Café De Meister
Geleen
15:45
Iduna
Drachten
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:00
Q-Factory
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
15:00
Niëns
Maasbree
14:30
Boerderij
Zoetermeer
13:30
Dynamo
Eindhoven
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Melkweg
Amsterdam
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Paard
Den Haag
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
013
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bimhuis
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Baroeg
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 15 september 2018
20:00
Glorior Belli (F) + Har (ISR) + Wesenwille
Little Devil, Tilburg
21:00
FRENCHKICKZ AND HARDER PT.3
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Fafi Abdel Nour / Residents
Vera, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Diggy Dex
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Chuck Prophet
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
CAM
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Brandalarm
Vorstin, Hilversum
20:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
18:30
Back Doors Man
Spirit of 66, Verviers
20:00
Asphalt - o.a. Mirella Kroes, Barbara Ford en Pelle & Roon
Patronaat, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Arto Theater, Schoonhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Albumpresentatie del-Toros + special guest Yawning Man (USA)
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
6ix9ine
013, Tilburg
20:00
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
zondag 16 september 2018
22:00
Yawning Man
Merleyn, Nijmegen
20:00
Toots & The Maytals
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Theo Lawrence & The Hearts
Bitterzoet, Amsterdam
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Tangarine
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
De Doelen, Rotterdam
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
S. Carey
EKKO, Utrecht
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Patsy
Cinetol, Amsterdam
18:00
LIVE: Kill the Kong Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: DreamSpirit CN (powermetal, China)
LOLA050, Groningen
16:00
Lakeside live
Theater Floralis, Lisse
Klezmajeur
Sint Jan de Doper, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
19:00
Kamijo
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jim Keaveny
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
18:30
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
18:00
I am Revenge
Café De Meister, Geleen
15:45
Her Majesty
Iduna, Drachten
20:00
GO Opera Queen Arthur
Openluchttheater Cabrio, Soest
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once
Q-Factory, Amsterdam
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief
La Madeleine, Brussel
15:00
Frans Pollux
Niëns, Maasbree
14:30
Blues op zondag - Barrelhouse
Boerderij, Zoetermeer
13:30
Bloodshedfest The Afterbleeder
Dynamo, Eindhoven
Andrew Schulz
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Amotik
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 17 september 2018
S. Carey
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
PUURee op Toernee
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Michael Nau
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Hans Klok - House of Horror
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Flor
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 18 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sofi Tukker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
Sam Fender
Paard, Den Haag
20:00
Petrol Girls
Cinetol, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mulatu Astatke
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
19:30
Ed Romanoff
Paradiso, Amsterdam
19:45
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
19:00
Bad Nerves
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bad Breeding
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs /
Splendor, Amsterdam
woensdag 19 september 2018
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk