Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
De Maaspoort
Venlo
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Altstadt
Eindhoven
Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Sportpaleis
Antwerpen
P3
Purmerend
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Helling
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Luxor Live
Arnhem
De Flux
Zaandam
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
The Box
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
vrijdag 19 april 2019
19:00
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
19:00
2 Years To Apocalypse / Inferum
Melkweg, Amsterdam
19:00
Josylvio+ FBO & LITT
Gigant, Apeldoorn
19:30
Acres / Casey / Gatherers
Trix, Antwerpen
19:30
Der Blutharsch and the Infinite Church of the Leading Hand
Willemeen, Arnhem
20:00
Wibi Soerjadi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Legendary Albums Live: Bruce Springsteen's ‘Born in the U.S.A.’
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul Young
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ernst Jansz
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D.
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Q-Factory, Amsterdam
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Night Fever
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Novastar
De Roma, Antwerpen
20:00
The damn Truth
De Bosuil, Weert
20:00
Pharis & Jason Romero
De Amer, Amen
20:00
Hausmagger
Podium 't Beest, Goes
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Brothers, Bunnik
20:00
YAK
Altstadt, Eindhoven
Faradays / Moon Tapes / The Visual
Vorstin, Hilversum
20:00
Ewert and the Two Dragons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back
So What!, Gouda
20:00
Rodrigo Y Gabriela
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Pixvae + Conjunto Papa Upa
Grounds, Rotterdam
20:00
Gerri Jäger
De Perifeer, Deventer
20:00
De Kift
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Magic Numbers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Binkbeats
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Idaly
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Gaye Su Akyol
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Live at LOLA: Overruled, Mudhead [DE] , Unfaded [DE]
LOLA050, Groningen
20:00
CYNN / Inge van Calkar
Simplon, Groningen
20:00
Beerbottle Chopsticks
dB's, Utrecht
20:00
Audio Adam / Sera
Iduna, Drachten
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
Dries Roelvink
P3, Purmerend
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
The Kik Hertaalt!
van Beresteyn, Veendam
Call It Off
De Helling, Utrecht
Romy Monteiro
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Miss Montreal
Musis, Arnhem
20:30
TenTemPiés
Paradiso, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Evil Empire Orchestra
Hedon, Zwolle
20:30
Kokoroko
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
My Brainbox ft. Bert Heerink / Jan Akkerman
De Pul, Uden
20:30
The Jeremy Pelt Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
BIRD, Rotterdam
20:30
Ron Gallo
EKKO, Utrecht
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
A Song Journey
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Clearwater Creedence Revival
Manifesto, Hoorn
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Touch of Toto
Openluchttheater Engbergen, Voorst
21:00
Kayak
Corneel, Lelystad
21:00
New Cool Collective
P60, Amstelveen
21:00
Anton Goudsmit / BRUUT!
De Peppel, Zeist
21:00
Wende Snijders
Bibelot, Dordrecht
21:00
Yazz Ahmed
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Underground Youth
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Yak
Altstadt, Eindhoven
Habitants
Bibelot, Dordrecht
21:00
Flavium
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
King King
De Flux, Zaandam
21:00
Nobody's Girl
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:30
Beat Oven: Reverie & Louden (USA) + Support @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Chupame El Dedo
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
White Spandex
Little Devil, Tilburg
22:00
Frank Reyes
The Box, Amsterdam
22:00
Deaf Kids / Rakta
Merleyn, Nijmegen
Drenge
Paradiso, Amsterdam
LIVE: The Mistress of Jersey (BE) + I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Tahko / VNTM
Gebr. De Nobel, Leiden
zaterdag 20 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum