Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
De Grote Kerk
Alkmaar
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
De Amer
Amen
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Box
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Kulturhus
Borne
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Brothers
Bunnik
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Perifeer
Deventer
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:30
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
donderdag 18 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Night Fever
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Vloeimans & Calefax
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Helling, Utrecht
20:30
Bill Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
7 Miles to Pittsburgh
Spirit of 66, Verviers
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Roeka - En toen ineens
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Louder Than Love / Nervana
De Bosuil, Weert
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Welicoruss
Hedon, Zwolle
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
White Lies
Hedon, Zwolle
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 19 april 2019
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul Young
Podium Victorie, Alkmaar
Cristina Branco
De Grote Kerk, Alkmaar
20:30
A Song Journey
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Pharis & Jason Romero
De Amer, Amen
21:00
New Cool Collective
P60, Amstelveen
20:00
Ernst Jansz
Anna Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Drenge
Paradiso, Amsterdam
22:00
Frank Reyes
The Box, Amsterdam
21:00
The Underground Youth
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Jeremy Pelt Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kokoroko
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
TenTemPiés
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
19:00
2 Years To Apocalypse / Inferum
Melkweg, Amsterdam
18:30
Duman
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Novastar
De Roma, Antwerpen
19:30
Acres / Casey / Gatherers
Trix, Antwerpen
19:00
Josylvio+ FBO & LITT
Gigant, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
20:30
Miss Montreal
Musis, Arnhem
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
19:30
Der Blutharsch and the Infinite Church of the Leading Hand
Willemeen, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Chassé Theater, Breda
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:00
The Magic Numbers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Gaye Su Akyol
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rodrigo Y Gabriela
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Brothers, Bunnik
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
21:30
Chupame El Dedo
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gerri Jäger
De Perifeer, Deventer
Habitants
Bibelot, Dordrecht
21:00
Wende Snijders
Bibelot, Dordrecht
Ruben Hein
Energiehuis, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Audio Adam / Sera
Iduna, Drachten
21:30
Beat Oven: Reverie & Louden (USA) + Support @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Yak
Altstadt, Eindhoven
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
YAK
Altstadt, Eindhoven
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Effenaar, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Hausmagger
Podium 't Beest, Goes
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back
So What!, Gouda
20:00
CYNN / Inge van Calkar
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Overruled, Mudhead [DE] , Unfaded [DE]
LOLA050, Groningen
20:00
Ewert and the Two Dragons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Hannah Williams & The Affirmations
Patronaat, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
LIVE: The Mistress of Jersey (BE) + I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Metropool, Hengelo
Faradays / Moon Tapes / The Visual
Vorstin, Hilversum