Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Pieter Poot
De Blesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Observant
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Merleyn
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Mezz
Breda
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Effenaar
Eindhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:30
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
19:30
Duycker
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Café The Pocket
Katwijk
dinsdag 25 september 2018
20:30
Amanda Anne Platt
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Robert Cray / The Robert Cray Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Dermot Kennedy
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ezra Collective
Paradiso, Amsterdam
Halsey
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Bad Sounds
Cinetol, Amsterdam
19:00
Mien
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Aeris Roves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mien
Melkweg, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
20:00
Moses Sumney
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
De Grens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sextile
Oefenbunker, Landgraaf
Leprous + Agent Fesco
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Ben Caplan
Doornroosje, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:00
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Markant Uden, Uden
Holy Wave
dB's, Utrecht
19:45
Winterfylleth
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 26 september 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De Raad van Toezicht
De Observant, Amersfoort
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
20:30
Lionel Loueke Group
Bimhuis, Amsterdam
Moses Sumney
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Dionne Warwick
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
20:30
Everlast
Gigant, Apeldoorn
20:15
Paul de Munnik - Goed Jaar
Beauforthuis, Austerlitz
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Rietveld Theater, Delft
20:30
Holy Wave / Jellephant & the Phantoms
Paard, Den Haag
21:00
Merle Jagger
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Dermot Kennedy
Vera, Groningen
New Cool Collective Big Band
De Oosterpoort, Groningen
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Bad Sounds
Merleyn, Nijmegen
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Flip Noorman - De Big One
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Ben Caplan
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:30
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Europe
013, Tilburg
Tiny Moving Parts
dB's, Utrecht
Robert Cray
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 27 september 2018
20:00
Jeff Rosenstock + Chris Farren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
22:00
Fuzfest
Paradiso, Amsterdam
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Holy Wave + Jellephant & the Phantoms
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Everlast
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
They Might Be Giants
Paradiso, Amsterdam
19:00
Eric Martin
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
The Tallest Man on Earth
De Roma, Antwerpen
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:15
Amanda Anne Platt
C.C. Breughelzaal, Bree
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:30
Simplon UP: Waiting For The Sun + Sólin
Simplon, Groningen
20:00
Zwemfest
Vera, Groningen
Boef
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Homebase Presents: The Beatnuts
Simplon, Groningen
20:00
Danish Demolition tour
Patronaat, Haarlem
20:00
She's On Mars / The Wow Factor
Metropool, Hengelo
Robert Cray
Metropool, Hengelo
19:30
Animals And Friends
Duycker, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Paolo Morena
Café The Pocket, Katwijk