Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Pieter Poot
De Blesse
19:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
dB's
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Bouwkunde
Deventer
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Merleyn
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Observant
Amersfoort
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Vera
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TivoliVredenburg
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
19:30
Duycker
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Effenaar
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
dinsdag 25 september 2018
19:00
Aeris Roves
Melkweg, Amsterdam
20:30
Amanda Anne Platt
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
19:30
Bad Sounds
Cinetol, Amsterdam
20:15
Ben Caplan
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Markant Uden, Uden
20:00
De Grens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dermot Kennedy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ezra Collective
Paradiso, Amsterdam
Halsey
AFAS Live, Amsterdam
Holy Wave
dB's, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Leprous + Agent Fesco
Neushoorn, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
19:00
Mien
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Mien
Melkweg, Amsterdam
20:00
Moses Sumney
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Robert Cray / The Robert Cray Band
Podium Victorie, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Sextile
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:45
Winterfylleth
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
woensdag 26 september 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bad Sounds
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ben Caplan
Rotown, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Raad van Toezicht
De Observant, Amersfoort
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Rietveld Theater, Delft
20:30
Dermot Kennedy
Vera, Groningen
Dionne Warwick
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Europe
013, Tilburg
20:30
Everlast
Gigant, Apeldoorn
20:30
Flip Noorman - De Big One
Kantine Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Holy Wave / Jellephant & the Phantoms
Paard, Den Haag
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Zaantheater, Zaandam
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lionel Loueke Group
Bimhuis, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Merle Jagger
Burgerweeshuis, Deventer
Moses Sumney
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
New Cool Collective Big Band
De Oosterpoort, Groningen
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paul de Munnik - Goed Jaar
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Robert Cray
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
Tiny Moving Parts
dB's, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
donderdag 27 september 2018
20:00
3voor12/Utrecht met Black Monsoon / Blue Marble
dB's, Utrecht
20:00
A Balladeer
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Amanda Anne Platt
C.C. Breughelzaal, Bree
19:30
Animals And Friends
Duycker, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Ben Caplan
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Boef
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Boris
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Danish Demolition tour
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
18:00
Dionne Warwick
Kursaal Oostende, Oostende
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:00
Eric Martin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Everlast
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Fuzfest
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Guus Meeuwis
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Herman van Veen - Vanavond
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Holy Wave + Jellephant & the Phantoms
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Homebase Presents: The Beatnuts
Simplon, Groningen
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock + Chris Farren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle