Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
EKKO
Utrecht
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
Energiehuis
Dordrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Patronaat
Haarlem
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Fort33
Leusden
17:30
P60
Amstelveen
16:00
Sounds Venlo
Venlo
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
De Peppel
Zeist
17:00
Koel310
Alkmaar
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
Vorstin
Hilversum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Centre Culturel de Nivelles
Nivelles
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
In the Woods
Leusden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kreun
Kortrijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
Flint
Amersfoort
The Box
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Café De Branding
Katwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Café de Noot
Hoogland
14:15
Paard
Den Haag
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Paard
Den Haag
20:15
De Helling
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Trix
Antwerpen
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Simplon
Groningen
16:00
Hedon
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
zaterdag 20 april 2019
Ewert and the Two Dragons
EKKO, Utrecht
20:30
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Frank Blueka
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Musis, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
18:30
From The Road
Spirit of 66, Verviers
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Godflesh
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Grooverider / Matrix / The Prototypes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gruppo Sportivo
Iduna, Drachten
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
Grenswerk, Venlo
Hausmagger
Patronaat, Haarlem
23:00
Hot Stuff
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
In The Woods - Nobody's Girl
Fort33, Leusden
17:30
Incite / Krisiun / Septicflesh / When Reasons Collapse
P60, Amstelveen
16:00
Iris Penning
Sounds Venlo, Venlo
21:00
It It Anita
C.C. Cayen, Enkhuizen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Johnny Dowd
De Peppel, Zeist
17:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
21:30
Joy Division Undercover
De Flux, Zaandam
21:00
Judith Hill
Vorstin, Hilversum
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Laurence Jones
Bibelot, Dordrecht
22:00
LIVE: Rocktopussy, Classic Rock Covers
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Michael Feuerstack / The Fire Harvest
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Michel Fugain
Centre Culturel de Nivelles, Nivelles
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
De Meenthe, Steenwijk
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Nick & Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Night Fever
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nobody’s Girl
In the Woods, Leusden
20:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Nordic Delight Festival
Melkweg, Amsterdam
19:30
Novastar
De Kreun, Kortrijk
20:00
Odelion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Orange Grove
Simplon, Groningen
21:30
Oriens @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
Outlet Drift
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Ledeltheater, Oostburg
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
20:30
Paul Young
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Paul Young
Metropool, Hengelo
21:00
Pene Corrida / X Raiders
Bibelot, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
R. Kelly
The Box, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Stoep, Spijkenisse
Romy Monteiro
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ron Gallo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sam Fender
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn / Enter the Void - FemME Club Tour
PopEi, Eindhoven
17:00
Shalamar Reloaded Featuring Jody Watley
Melkweg, Amsterdam
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Soap&Skin
Tolhuistuin, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Stuff. / Andy Moor / Geri Jäger
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Sweet Mary Jane
Café De Branding, Katwijk
20:00
SX
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
The damn Truth
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Danny Giles Band
Café de Noot, Hoogland
14:15
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Kik Hertaalt!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Kings Parade
Paard, Den Haag
20:15
The Magic Numbers
De Helling, Utrecht
The Passion in concert
Ahoy, Rotterdam
The Sheila Divine
Trix, Antwerpen
20:30
The Underground Youth
De Zwerver, Oostende
20:30
The Visual / Van Common
Simplon, Groningen
16:00
THESE GO TO ELEVEN FESTIVAL
Hedon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tim Knol - Lost & Found 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Spot, Middelburg
21:00
Ultimate Eagles
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Ultimate Eagles
Metropool, Hengelo
15:00
Veneration Of The Dead Festival
Baroeg, Rotterdam
20:00
Vicious Rumours
De Pul, Uden