Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultuurcentrum GO
Leerdam
22:00
Corneel
Lelystad
19:30
Fort33
Leusden
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
P3
Purmerend
C.C. De Kei
Reusel
19:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Dorpskerk Ruurlo
Ruurlo
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
14:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Merleyn
Nijmegen
14:00
Weverkeshof
Nuenen
20:00
Groene Engel
Oss
15:00
De Schakel
Reuver
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Ahoy
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
De Weverij
Zierikzee
20:30
Hedon
Zwolle
23:15
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
zaterdag 22 september 2018
20:00
Jazzalike
Metropool, Hengelo
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
22:00
Dance Classics: Ben Liebrand - 21+
Corneel, Lelystad
19:30
In the Woods - Kevin Welch
Fort33, Leusden
20:30
Afrika Museum @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
Brotherhood presents: Boef
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Elephant Tree / Mothership / Stoned Jesus
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
The Pilgrims + The Pretty Faces
Groene Engel, Oss
20:00
This Is Jackson
P3, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
19:30
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Panfluit- en orgelmuziek in dorpskerk Ruurlo
Dorpskerk Ruurlo, Ruurlo
20:30
AD MOSAM BaRock: Concert & Jam
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Dvl (The Hoax & Guy Forsyth)
Het Bolwerk, Sneek
Mr Scruff
013, Tilburg
Andy McKee
013, Tilburg
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Waylon
013, Tilburg
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
MaYaN
De Helling, Utrecht
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Gilad Hekselman
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Blues Caravan
De Bosuil, Weert
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Flux, Zaandam
20:30
Best of Foo
Boerderij, Zoetermeer
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
DEEP ft. Gary Beck
Hedon, Zwolle
zondag 23 september 2018
11:00
Pieter Wispelwey
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Yung Boss Niggaz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Waltzburg
Cinetol, Amsterdam
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Psychedelic Porn Crumpets (AU)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stoned Jesus / Mothership / Elephant Tree
Melkweg, Amsterdam
20:00
Three Nations under one Groove
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Van Alleen Naar Zachter
Paradiso, Amsterdam
16:00
DVL (The Hoax & Guy Forsyth)
Q-Factory, Amsterdam
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
20:15
Candy Dulfer
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johnny Boeve
Luxor Live, Arnhem
The Doors Alive
Mezz, Breda
14:00
Martin Hurkens
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guus Meeuwis
Parktheater, Eindhoven
17:00
Chelsea Grin
Dynamo, Eindhoven
15:00
Linde Staals live in POPEI
PopEi, Eindhoven
20:00
The Devil Makes Three
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Amanda Anne Platt
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Bach's Brandenburgse Concert - Tim Kliphuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Frans Pollux
De Schakel, Reuver
20:00
Het Remunjs Chooncert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
We love Disco
Ahoy, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Her Majesty - The very best of CSNY
Markant Uden, Uden
20:30
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Allman Brown
TivoliVredenburg, Utrecht
Garbage
TivoliVredenburg, Utrecht
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Death over Utrecht w/ Cardiac Arrest, Bloodphemy, Recrucide, Sadism, B
dB's, Utrecht
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
14:30
The Outsiders
De Weverij, Zierikzee
20:30
Hedon Zwaar Presents: Post Mortem Tour 2018
Hedon, Zwolle
maandag 24 september 2018
23:15
Masego (extra concert)
Paradiso, Amsterdam
Poppy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
20:30
Masego
Paradiso, Amsterdam
King Princess
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Night Game
Melkweg, Amsterdam
20:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paradiso, Amsterdam
Juice WRLD
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Story So Far
Trix, Antwerpen
20:00
José González & The Gothenburg String Theory
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Jim Keaveny
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Amanda Anne Platt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Theater Concordia, Enschede
20:00
Burial Invocation (TUR) + Fumes of Decay
LOLA050, Groningen
20:00
Ben Caplan
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
ECI Live - OVERgelukkigHEID
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
OSHUN
BIRD, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 september 2018
20:30
Amanda Anne Platt
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch