Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Plato Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Horst
Venhorst
De Maaspoort
Venlo
18:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
De Piek
Vlissingen
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Wesopa Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
23:00
Hedon
Zwolle
Willemeen
Arnhem
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
World Forum Theater
Den Haag
17:00
The Jack
Eindhoven
16:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Capitole
Gent
19:00
The Crossover
Gent
19:00
LOLA050
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Baroeg
Rotterdam
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Groene Engel
Oss
19:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Paradox
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Speeldoos
Vught
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 26 april 2019
20:15
Stef Bos - Ruimte
Ledeltheater, Oostburg
20:30
The Monolith Deathcult + Inferum + 2 Years To Apocalpse
Groene Engel, Oss
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Telepathy
V11, Rotterdam
21:00
The Sadies + PRIORS
Rotown, Rotterdam
Joep Beving
De Doelen, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Flavium
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
20:30
Jan Rotband - Het Beste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Iris Penning
Plato Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
18:30
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
21:00
Habitants
De Piek, Vlissingen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
21:00
Burntfield
Nederland Drie, Wateringen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
Romy Monteiro
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
23:00
DEEP XL - KINGSNIGHT
Hedon, Zwolle
zaterdag 27 april 2019
WillemsFest
Willemeen, Arnhem
20:30
The Delines
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:00
Brasero
Koninklijk Circus, Brussel
The Hollies
World Forum Theater, Den Haag
17:00
Trubute Factory
The Jack, Eindhoven
16:00
The Droeftoeters
The Jack, Eindhoven
20:00
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Capitole, Gent
19:00
Burntfield
The Crossover, Gent
19:00
Live at LOLA: The Backyard Band [DE] + The Black Burned BBQ Boys
LOLA050, Groningen
2manydjs / Sjamsoedin
Patronaat, Haarlem
20:00
Novastar
Bootstraat, Hasselt
20:00
Harmonie St. Jozef Kaalheide - Kerkrade - Oranjeconcert 2019
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie
Muziekcafé Helmond, Helmond
Clan Of Xymox
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jamie Lawson
Het Depot, Leuven
20:30
Joáo Bosco Quartet
Lux, Nijmegen
21:00
Detonics
Café de Gouden Leeuw, Nispen
18:00
Claude François Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Koningsdag Festival Baroeg
Baroeg, Rotterdam
21:30
Rhinorino
Little Devil, Tilburg
22:00
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Grenswerk, Venlo
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:30
Dizzy Mizz Lizzy
Boerderij, Zoetermeer
zondag 28 april 2019
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Linda May Han Oh
Bimhuis, Amsterdam
Lake Street Dive
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Jamie Lawson
Melkweg, Amsterdam
Bee Bee Sea
Q-Factory, Amsterdam
18:30
Orphaned Land / Subterranean Masquerade
Melkweg, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Fil Bo Riva
Trix, Antwerpen
16:15
The Hazzah
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Luxor Live, Arnhem
20:00
Apparat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
The 4 Stars Tribute Concert
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
15:00
Scott & Young
PopEi, Eindhoven
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Live at LOLA: The Void Union [US] + Radicle - [Skasjock DJ team]
LOLA050, Groningen
15:00
Kay Sleking / Omar Mollo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
La Grande - Duchesse de Gérolstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
LIVE: Stage Experience April 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
The TIP
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Mardi Gras / The New Dixie Muppets
Groene Engel, Oss
19:00
Dudok Quartet Amsterdam komt 28 april naar Limburg
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin
Baroeg, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Rob van de Meeberg & Rosa Mee
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Paradox, Tilburg
20:00
Buster Shuffle
dB's, Utrecht
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
Stef Bos - Ruimte
De Speeldoos, Vught
15:00
The Delines
Junushoff Theater, Wageningen
16:00
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
14:30
Vera van Heeringen Trio
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Amsterdam Modern Orkest / Tijn Wybenga
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bakar
Paradiso, Amsterdam
Weyes Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam