Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Bosuil
Weert
De Domijnen
Sittard
21:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Klif
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Simplon
Groningen
vrijdag 10 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Ploegendienst
Altstadt, Eindhoven
18:00
Jupiter (JPN) + Season of Ghosts + Aeternitas + Lightning
Baroeg, Rotterdam
Wulf
Bibelot, Dordrecht
20:30
Toko Telo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mell & Vintage Future
Bitterzoet, Amsterdam
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Saturday Night BeeGees
Boerderij, Zoetermeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Burgerweeshuis, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
It It Anita / Shht
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Mezz on tour: Dries Roelvink
Chassé Theater, Breda
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Exit Eden
Corneel, Lelystad
20:00
Abdomen / Birth of Manuel / Nancy Acid / Vaguess
dB's, Utrecht
20:00
Folk Road Show
De Amer, Amen
20:00
Snakewater
De Bosuil, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
21:00
Mother of Millions
De Flux, Zaandam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Björn van der Doelen - Eerwaarde vader zegen mij, want ik heb gezondig
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Mandolin Orange
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Joris Linssen & Caramba
De Peppel, Zeist
20:00
Manfred Mann's Earth Band
De Pul, Uden
Geike
De Roma, Antwerpen
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Kayak
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hibakusha / Inferum / The Evolutionist
Duycker, Hoofddorp
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Effenaar, Eindhoven
19:00
Nathan Ball
Effenaar, Eindhoven
20:30
Isbells
EKKO, Utrecht
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Modji
Grounds, Rotterdam
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
21:00
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
21:00
3 Voor 12 presenteert Hilbrandt + GSTRN + Michael Fortera + Nextbeat
Het Bolwerk, Sneek
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
20:30
Pokey Lafarge
Het Zonnehuis, Amsterdam
Tommie Christiaan - In een ander licht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:00
Night Fever
Markant Uden, Uden
20:15
Fuad Hassen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Elvis Concert 2019
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bunch of Bastards
Paard, Den Haag
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
21:30
club kuru
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
21:00
DJ Jazzy Jeff
Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Heuvelman / Marienke van Terheijden / Rima Kawuwung
Pitboel Theater, Sittard
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Zer00's Heroes
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
X-Raiders
Poppodium Volt, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
23:00
Dam & Bass
Q-Factory, Amsterdam
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Celine Cairo
Rotown, Rotterdam
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac Tribute
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
YAMATO - Passion
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen