Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Bostheater Ommen
Ommen
15:30
Vorstin
Hilversum
17:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Zeeburg
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Vera
Groningen
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Merleyn
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
S.C.C. De Enck
Oirschot
zondag 19 mei 2019
14:00
De Schuytenvaerders / Shantygroep De Stuwzangers
Bostheater Ommen, Ommen
15:30
Maaike den Dunnen
Vorstin, Hilversum
17:00
LIVE: Luke Appleton + Dani Rogosic
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Blowbeat
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tom Walker
Patronaat, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Zig Zags
Dynamo, Eindhoven
15:00
Heads & Tails
PopEi, Eindhoven
20:30
Puur Gelul #28
Paard, Den Haag
Finn Andrews
Paard, Den Haag
20:00
Dermot Kennedy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Men I Trust
Trix, Antwerpen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Roma, Antwerpen
20:30
Rick de Leeuw en band
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Get the Blessing
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Talos
Cinetol, Amsterdam
Ten Fé
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
Foals
Paradiso, Amsterdam
20:00
Whiskey Myers
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Infected Records: EZG / Steen / Steff
Melkweg, Amsterdam
19:00
Destructive Penguins / The Koalaz
Melkweg, Amsterdam
15:30
Lemon (NL)
Zeeburg, Amsterdam
13:00
Pluk
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Pianoduo Beth en Flo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 20 mei 2019
20:15
The Murphy Beds
De Parel van Zuilen, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Slow Pilot
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Strand Of Oaks
Metropool, Hengelo
Bryan Ferry
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Blaze / Tim Knol
Vera, Groningen
19:30
Katatonia
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Roger Hodgson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Matthews Southern Comfort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dido
Koninklijk Circus, Brussel
Yonaka
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jordan Rakei
Cinetol, Amsterdam
Finn Andrews
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniel Norgren
Paradiso, Amsterdam
Soak
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Missio
Paradiso, Amsterdam
Catfish and the Bottlemen
Melkweg, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 mei 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
20:00
The Bluesbones
Spirit of 66, Verviers
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Dire Straits Experience
013, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
A Giant Dog
De Zwerver, Oostende
20:00
70 jaar Arno
Kursaal Oostende, Oostende
Tropical Fuck Storm + Raketkanon
Merleyn, Nijmegen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ode to Keys
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Big Brave / My Disco
Patronaat, Haarlem
21:00
Motorpsycho
Vera, Groningen
20:00
Live: at Lola: DragSTER (UK) + Persona Non Data
LOLA050, Groningen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mammal Hands
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Tribute to Hans Zimmer
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Daniel Norgren
De Roma, Antwerpen
20:00
Rodger Hodgson
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
The Murphy Beds
Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Leikeli47
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Giorgio Moroder
Paradiso, Amsterdam
20:15
Janne Schra - Lalala Love
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
woensdag 22 mei 2019
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Elvis Concert
Munttheater, Weert
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Dermot Kennedy
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Arno
Kursaal Oostende, Oostende
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot