Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:30
De Lantaarn
Hellendoorn
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Palethe
Overpelt
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
De Pul
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Koel310
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
vrijdag 17 mei 2019
21:00
Joy Division Undercover - 40 Years Unknown Pleasures
Nieuwe Nor, Heerlen
Romy Monteiro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
o.a. Danny Sahupala - Tribute to 2016
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Coinmen
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:30
Journey Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Dominic Seldis / James Pearson - Stand Up Bass
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Woodstock: One Night of Peace and Music
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
20:00
Ernst Jansz
Duycker, Hoofddorp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Asteriks @ Neushoorn: JAGD
Neushoorn, Leeuwarden
JAGD
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
The Bruceband: Born in the USA 35th Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Austin Miller
Corneel, Lelystad
20:00
Rondé
Muziekgieterij, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
Rowwen Heze
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Folk Road Show
Merleyn, Nijmegen
18:00
Xander de Buisonjé
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
The Doors in Concert
P3, Purmerend
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Toko Telo
Grounds, Rotterdam
21:00
Zig Zags + Gramma
V11, Rotterdam
21:00
Ten Fé + TESSEL
Rotown, Rotterdam
Patty Griffin
LantarenVenster, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Strange Kind of Women
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Jaimi Faulkner + Small Time Bandits
Het Bolwerk, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Pensées Nocturnes (F) + Unholy Lust (USA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Against The Current
013, Tilburg
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
In the Attic
De Pul, Uden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Markant Uden, Uden
20:30
Cocaine Piss + La Jungle
EKKO, Utrecht
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Second Guessing
dB's, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Maurice van Hoek
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ruben Hein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
20:30
Flavium
De Flux, Zaandam
20:30
John Ellison
De Peppel, Zeist
20:30
The JB's
Boerderij, Zoetermeer
Habitants
Hedon, Zwolle
19:30
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 18 mei 2019
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
22:30
Kaiit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Caamp
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
Drax Project
Paradiso, Amsterdam
Blackpink
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kaia Kater
Q-Factory, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale
Paradiso, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
20:00
Brides Of Lucifer
Trix, Antwerpen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
20:30
Wild Man Conspiracy
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk