Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
15:30
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
15:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
De Flux
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
JazzBlazz
Neeritter
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schuur
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Cinetol
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
19:00
Lucky
Rijssen
00:00
Lux
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 21 oktober 2018
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
VelvetMusic, Dordrecht
Ben Poole
Vorstin, Hilversum
maandag 22 oktober 2018
15:30
Reinhard Latzko
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Jordi Savall
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Skatalites
BIRD, Rotterdam
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
Khruangbin
Effenaar, Eindhoven
15:15
Socratisch gesprek: Theeleuten met de waarheid
Meervaart, Amsterdam
21:00
Cheeky Monday: BRYAN GEE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ruel
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Melkweg, Amsterdam
Dagny / Lemaître
Melkweg, Amsterdam
Lord Huron
Paradiso, Amsterdam
20:00
Robert Francis
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Racoon
Theater De Lievekamp, Oss
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Marcus King Band
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
The Slackers
013, Tilburg
K.Flay
Bitterzoet, Amsterdam
The Skatalites
De Flux, Zaandam
20:15
Wende Snijders
De Helling, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alejandro Escovedo
De Zwerver, Oostende
20:15
Marcus King Band
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Therapy?
Het Depot, Leuven
20:30
Heavy Faces
JazzBlazz, Neeritter
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Markant Uden, Uden
20:00
Matt Simons
Melkweg, Amsterdam
19:30
Albin Lee Meldau
Melkweg, Amsterdam
VNV Nation
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Popheroes Unplugged
Paard, Den Haag
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Paard, Den Haag
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
Mourn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Fish
Paradiso, Amsterdam
20:00
Acid Mothers Temple
Patronaat, Haarlem
20:00
Annihilator
Podium Victorie, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieta Brown
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Paul de Munnik
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Jacqueline Govaert
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Brit Floyd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Have A Nice Day Zienema
Vera, Groningen
woensdag 24 oktober 2018
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Dans Dans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Jean-Guihen Queras
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marissa Nadler
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Alec Todd
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Cafe Concert
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Hembree
Cinetol, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Coathangers
dB's, Utrecht
Anna Calvi
De Helling, Utrecht
20:30
Jacqueline Govaert
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Herman van Veen - Een muzikale show
De Maaspoort, Venlo
Bombino
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
Fish
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Home Smart Home Night
Effenaar, Eindhoven
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
20:00
Arrested Development
Gigant, Apeldoorn
21:00
All The Luck In The World
Hedon, Zwolle
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
19:00
Teenageparty
Lucky, Rijssen
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Lux, Nijmegen
20:30
Christof van der Ven
Luxor Live, Arnhem
15:00
Rupsje Nooitgenoeg
Martiniplaza, Groningen
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Meervaart, Amsterdam
20:00
Oliver Francis
Melkweg, Amsterdam
20:00
FKJ
Melkweg, Amsterdam
Flatbush Zombies
Melkweg, Amsterdam
20:00
iepenUP Live: Wierd Duk - De Staat van Nederland
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Nana Adjoa
Paard, Den Haag
22:00
Haris
Paradiso, Amsterdam