Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Kolk
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
17:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Venray
Venray
De Helling
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Meerpaal
Dronten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Grenswerk
Venlo
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Meervaart
Amsterdam
19:00
De Bosuil
Weert
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Paleis 12
Brussel
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Atak
Enschede
Iduna
Drachten
Mezz
Breda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Little Devil
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
donderdag 18 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniel Lohues - Moi
Theater De Kolk, Assen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
De Dijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
17:00
Café Akoestiek
Duycker, Hoofddorp
19:30
Kele
Melkweg, Amsterdam
HBA on Tour
Paard, Den Haag
19:45
Gregory Page
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
David Cross
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
No Turning Back
P60, Amstelveen
Rondé
Paard, Den Haag
20:00
Spinvis
Mezz, Breda
20:00
Hayseed Dixie
Patronaat, Haarlem
20:00
Stef Bos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Communions
OT301, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Hedon, Zwolle
20:00
Nervana
Q-Factory, Amsterdam
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ares
Rotown, Rotterdam
De Likt / Little Big
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ruud Houweling
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Radio Mortale
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Cavern / Mantra Maze / Mademoiselle
Winston, Amsterdam
20:00
ELLA
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Guitar Night met Navarone & Friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Musis, Arnhem
20:15
JW Roy & Band / Mercy John
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Doors in Concert
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marianas Trench
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Paul Collins
Patronaat, Haarlem
20:30
Torgeir Waldemar
Podium 't Beest, Goes
20:30
Andrew Combs
EKKO, Utrecht
20:30
Bing & Ruth
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
Jett Rebel's Guitar Night
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Doyle Bramhall II
Vorstin, Hilversum
21:00
Orange Skyline
Vera, Groningen
21:00
Ches Smith, Craig Taborn, Mat Maneri
LantarenVenster, Rotterdam
Doyle Bramhall II
North Sea Jazz Club, Amsterdam
JP Cooper
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Bounty Island / Mountain States
V11, Rotterdam
22:00
Formation
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 19 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
3JS - U2, The Joshua Tree
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Kennemer Theater, Beverwijk
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
Daniel Lohues - Moi
Theater De Kolk, Assen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dr. Lektroluv
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Dijk
Schouwburg Almere, Almere
JW Roy
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
19:00
No Crows
De Bosuil, Weert
Bruut!
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Day Wave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dodecahedron
013, Tilburg
19:30
JP Cooper
Melkweg, Amsterdam
Honne
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
20:00
LOS - VAST
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
Elvis in Concert
Paleis 12, Brussel
20:00
Queen Forever
De Flux, Zaandam
20:00
No Turning Back
Atak, Enschede
Doyle Bramhall II
Iduna, Drachten
Rondé
Mezz, Breda
20:00
Brutus / It It Anita / Yung
De Zwerver, Oostende
20:00
Firtan
Little Devil, Tilburg
Hayseed Dixie
Effenaar, Eindhoven
20:00
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
20:00
Warhola
Paradiso, Amsterdam
20:00
Distillator
Metropool, Hengelo