Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
21:00
Mezz
Breda
Bibelot
Dordrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Pul
Uden
21:00
So What!
Gouda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
StudioGonz
Gouda
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Mezz
Breda
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Pul
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
14:30
Concerto
Amsterdam
15:30
Sint Petrusbasiliek
Boxtel
16:00
Paard
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Paard
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
19:45
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Botanique
Brussel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
vrijdag 10 februari 2017
20:30
Popa Chubby
De Peppel, Zeist
20:30
Lolypop Lokum
Club Antre, Amsterdam
20:45
James Mcmurtry
Het Huis Verloren, Hoorn
21:00
Tiny Legs Tim in Mezz Breda
Mezz, Breda
Delain
Bibelot, Dordrecht
21:00
No Doubt Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Traumahelikopter
Cul de Sac, Tilburg
Teus Nobel
Luxor Live, Arnhem
21:00
Donnerwetter
Altstadt, Eindhoven
21:00
Love Energy x Freddy Moreira
De Pul, Uden
21:00
Canshaker Pi + Pip Blom
So What!, Gouda
21:00
Heck
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Mr Moto
De Bosuil, Weert
21:00
Crazy Habits / There There
StudioGonz, Gouda
22:00
The Wooden Sky
Paradiso, Amsterdam
22:00
February Moon
Merleyn, Nijmegen
22:00
Thomas Toussaint Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Club Vliebiza - Wintervibes
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Baldrs Draumar
Little Devil, Tilburg
23:00
Symbiose
Mezz, Breda
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Sugar Factory, Amsterdam
23:30
DJ Friss
Paard, Den Haag
zaterdag 11 februari 2017
Paul de Munnik
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van der Boom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Frank Boeijen
Agnietenhof, Tiel
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Kaipa Dacapo
De Pul, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuse
De Poorterij, Zaltbommel
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
Magnapop
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
King of the World
Paard, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
3JS - U2, The Joshua Tree
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Deventer Schouwburg, Deventer
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Bellevue, Amsterdam
Eef van Breen - Chapman
Theater Rotterdam, Rotterdam
The Dutch Eagles
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
14:30
The Kik
Concerto, Amsterdam
15:30
Nederlands Kamerkoor
Sint Petrusbasiliek, Boxtel
16:00
Grauzone
Paard, Den Haag
16:30
Wanthanee
Mezz, Breda
19:00
Tio Gringo
Little Devil, Tilburg
19:00
Bløf
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Ready to Play
Paard, Den Haag
Four Year Strong + Boston Manor + 101's
Dynamo, Eindhoven
19:45
Emiliana Torrini & The Colorist
Hedon, Zwolle
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lambchop
Botanique, Brussel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Noord Nederlands Orkest - Muzikale reis naar Rusland en Finland
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
André Kuijpers / Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Uriah Heep
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cymbals Eat Guitars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Aloha Fest
Grenswerk, Venlo
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Popa Chubby
Iduna, Drachten
20:00
Martyn Joseph
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Def Americans
De Meester, Almere
20:00
Black Box Revelation
De Spot, Middelburg
20:00
FABELHAFT
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Disquiet / Razend / Shinigami
dB's, Utrecht
20:00
Yuri Honing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
DROOG5
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Frenship
Melkweg, Amsterdam
20:00
UNDERGROUNDS #1
Grounds, Rotterdam
20:00
Paint
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
20:00
Rogier Pelgrim
Willemeen, Arnhem
20:00
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
Nijend 24, Anderen
Matt Winson
VelvetMusic Leiden, Leiden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg