Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
Munttheater
Weert
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
12:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bleyenberg
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Zundert
Zundert
18:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meester
Almere
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Speeldoos
Vught
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:30
Dynamo
Eindhoven
donderdag 25 oktober 2018
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
Bombino
Mezz, Breda
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Jacqueline Govaert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maestro Jules Onthult - Mozart Symfonie nr. 40
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Down By Law
Paard, Den Haag
19:30
Gang Of Four
Paard, Den Haag
Bazart
Paradiso, Amsterdam
The Courtneys
Paradiso, Amsterdam
20:00
James Watss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Celine Weerts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
12:30
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
21:00
Popquiz - 18 jan
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Klassiek voor jou-met Nora Fischer,Cello 8tet Amsterdam,Peter Gregson
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Bluebirds
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Amber Arcades
Rotown, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mylou Frencken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Elius Inferno & The magic Octagram
Simplon, Groningen
20:00
Burgerkill + Deadsquad + Insanity
Simplon, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater De Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Theater Hof 88, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Ugly God
TivoliVredenburg, Utrecht
Per Gessle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
EUT
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Millionaire
Vera, Groningen
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Ten Times A Million
Vorstin, Hilversum
20:30
Garrett T. Capps + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 26 oktober 2018
20:00
Jacksepticeye
013, Tilburg
19:30
Vive La Fête
013, Tilburg
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
20:00
Cat Power
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Dirk Scheele
Bibelot, Dordrecht
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Roel Dieltiens
Bimhuis, Amsterdam
20:30
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
GUAP Night @ Magazijn
Bleyenberg, Den Haag
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Eigenzinnig
Burgerweeshuis, Deventer
Fleddy Melculy / Pene Corrida
Burgerweeshuis, Deventer
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Highway Rhythm and Blues Gang
City Hall Blues, Gramsbergen
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bizzey / Sodapop
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Sex Organs / The Devils / The Kryng
dB's, Utrecht
21:00
Green Lizard tribute to the Nineties
De Bosuil, Weert
20:00
Diamond Head
De Flux, Zaandam
Het Koninklijk Concertgebouworkest
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Van Piekeren / zoetwater
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:00
Yuri Honing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ash Code / Heliophile / Lifeless Past / Stuck Between
De Meester, Almere
20:00
Ash Code
De Meester, Almere
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Jerry Leger & The Situation / T-99
De Peppel, Zeist
20:00
Memphis Maniacs
De Pul, Uden
20:00
Mac DeMarco
De Roma, Antwerpen
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
The Animals
De Spot, Middelburg
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
23:00
Davy Brandts / DK / Jayda G
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vinchenzo
Doornroosje, Nijmegen
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jennie Lena
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:30
Word Up! Young Ellens, JoeyAK. Ilias, 2Mochh & Arsenaal
Dynamo, Eindhoven