Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
Zinder
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Woetsjtok
Brunssum
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
22:30
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
21:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Nijend 24
Anderen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:00
Musis
Arnhem
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
20:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:00
Kulturhus
Ruurlo
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
vrijdag 26 oktober 2018
10:15
Roel Dieltiens
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Dirk Scheele
Bibelot, Dordrecht
20:00
Cat Power
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jacksepticeye
013, Tilburg
19:30
Vive La Fête
013, Tilburg
zaterdag 27 oktober 2018
20:00
Postmen
Zinder, Tiel
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:00
Toni Macaroni & The Swinging Devils
Vorstin, Hilversum
23:30
Introns
Vera, Groningen
A Giant Dog
Vera, Groningen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Veluvine, Nunspeet
21:00
Saint Agnes
V11, Rotterdam
20:30
Winne
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Spandau Ballet
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
The Bluebirds
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nothing, Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
22:30
The Aztec Tomb
So What!, Gouda
Ares
Simplon, Groningen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Racoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Flip Noorman - De Big One
Rietveld Theater, Delft
21:00
FEWS
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes - Halloween Special
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Yorick van Norden
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Robben Ford
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Martin Fondse Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Fish
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Haagse Popnacht
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:30
Memphis Maniacs
P60, Amstelveen
20:00
Rob Lamothe
Nijend 24, Anderen
22:00
'Evil Residents': Halloween! - Battletek & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Wende
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Kayak
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Chalice
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Musis, Arnhem
19:00
Dragony / Serenity / Temperance / Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool, Hengelo
20:30
Stone In Egypt
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
20:00
Amber Arcades
Merleyn, Nijmegen
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe
Melkweg, Amsterdam
20:00
6Lack
Melkweg, Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sam Gellaitry
Melkweg, Amsterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
20:00
Abba Gold
Manifesto, Hoorn
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC
LOLA050, Groningen
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi
Lebuinuskerk, Deventer
20:00
Peter Beets Trio / Rosanne & Julia Philippens
Kulturhus, Ruurlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Ben Poole / Sean Webster
JJ Music House, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond