Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
18:30
Dynamo
Eindhoven
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
18:30
Mezz
Breda
20:00
De Maaspoort
Venlo
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Manifesto
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Ahoy
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
23:00
Grenswerk
Venlo
Simplon
Groningen
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cafe'het Moest
Eindhoven
17:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
15:30
Azotod
De Meern
18:00
De Meerpaal
Dronten
14:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Woetsjtok
Brunssum
20:00
De Peppel
Zeist
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Anna theater
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Fort33
Leusden
21:00
Cacaofabriek
Helmond
23:30
Vera
Groningen
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Kennemer Theater
Beverwijk
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
01:00
Dieka
Markelo
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Agora Theater Druten
Druten
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 26 oktober 2018
19:30
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
22:00
Vunzige Deuntjes
Groene Engel, Oss
20:00
Wende Snijders - Mens
Podium Victorie, Alkmaar
18:30
Word Up! Young Ellens, JoeyAK. Ilias, 2Mochh & Arsenaal
Dynamo, Eindhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
18:30
Yuko
Mezz, Breda
20:00
Yuri Honing
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 27 oktober 2018
22:00
'Evil Residents': Halloween! - Battletek & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
6Lack
Melkweg, Amsterdam
A Giant Dog
Vera, Groningen
20:00
Abba Gold
Manifesto, Hoorn
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amber Arcades
Merleyn, Nijmegen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
23:00
Apenkooi
Grenswerk, Venlo
Ares
Simplon, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
21:00
Bambara
De Zwerver, Oostende
21:00
Ben Poole / Sean Webster
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
Bert Dockx
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Beyond our ruins / Treurwilg
Cafe'het Moest, Eindhoven
17:00
Black Earth Festival presents Fistula / Grime + 3
dB's, Utrecht
20:00
Blackberry Smoke
De Bosuil, Weert
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
Boef
013, Tilburg
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
20:00
Broeder Dieleman
't Rozenknopje, Eindhoven
15:30
BZB
Azotod, De Meern
18:00
BZB
De Meerpaal, Dronten
14:00
Cello Octet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Chalice
Muziekcafé Elpee, Deinze
Christof van der Ven
Bibelot, Dordrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Crystal Dream U2 Experience
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Damien Escobar
Bitterzoet, Amsterdam
19:15
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
20:15
De Meulezengers / Suzan Seegers - 25 jaor: De Meulezengers blieve verr
De Maaspoort, Venlo
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
20:00
Dr. Lektroluv
De Peppel, Zeist
19:00
Dragony / Serenity / Temperance / Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
20:30
Fairport Convention
De Spot, Middelburg
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool, Hengelo
21:00
FEWS
Q-Factory, Amsterdam
Fish
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
FKJ
Botanique, Brussel
20:30
Flip Noorman - De Big One
Rietveld Theater, Delft
20:00
Frank Blueka
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi
Lebuinuskerk, Deventer
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Haagse Popnacht
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
In the Woods - A Song Journey Pt. 3: "Love & Loss"
Fort33, Leusden
21:00
Infected - Techno Music Only
Cacaofabriek, Helmond
23:30
Introns
Vera, Groningen
23:00
Jacin Trill
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Veluvine, Nunspeet
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Josef Leimberg / Son Swagga
Doornroosje, Nijmegen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Kayak
Muziekgieterij, Maastricht
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC
LOLA050, Groningen
20:00
Luka Bloom
De Oosterpoort, Groningen
01:00
Maan
Dieka, Markelo
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
20:15
Malletband Fanfare Aurora Heesch / Pater Moeskroen
C.C. De Pas, Heesch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Martin Fondse Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven