Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
Flint
Amersfoort
21:00
Hofman
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Q-Factory
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PopEi
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Harmonie
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
maandag 03 juni 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cass McCombs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Spencer Krug
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 04 juni 2019
Judah Friedlander
013, Tilburg
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
bene
Cinetol, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Beres Hammond / Harmony House Band
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
21:00
EP Release: Géonne Hartman
Hofman, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Zoé
La Madeleine, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Jim Jones and the Righteous Mind
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sunmi
Q-Factory, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Emotional Oranges
Tolhuistuin, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
woensdag 05 juni 2019
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jambinai
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jaco Pastorius Big Band / Jimmy Haslip / Scott Kinsey Group
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Cookhouse
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Will Varley
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
20:30
Tom Rosenthal
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Beres Hammond / Harmony House Band
Melkweg, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jim Jones and the Righteous Mind
Paard, Den Haag
20:30
Marcus Miller
Paradiso, Amsterdam
Max Jury
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
20:30
KRS-One
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
The Messthetics
Trix, Antwerpen
21:30
The Yawpers
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Woodstock69, Bloemendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
donderdag 06 juni 2019
20:30
Xavier Pamplona Septet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sinkane
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Big Sexy Noise
dB's, Utrecht
20:00
PUNK! Down And Outs + Sweet Empire
De Bakkerij, Castricum
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Harmonie, Leeuwarden
Jake Clemons
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Black Peaks / Underoath
Dynamo, Eindhoven
20:30
Ralph van Raat speelt Radiohead
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Paperday / Stella
Hofman, Utrecht
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Les Franglaises
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Nothing, Nowhere
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Needle
Melkweg, Amsterdam
19:00
Aya Nakamura
Melkweg, Amsterdam
22:00
Jim Jones and the Righteous Mind
Merleyn, Nijmegen
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
KRS-One
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Cosmic Carnival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Volodymyr Kurylenko
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
3J'S - Heroes of Music
Orpheus, Apeldoorn
20:30
One night of Elvis
Paard, Den Haag
Lenny Kravitz
Paleis 12, Brussel
Cedric Burnside
Paradiso, Amsterdam
The Good, The Bad & The Queen
Paradiso, Amsterdam
Mezzoforte
Podium Victorie, Alkmaar
The Legendary Shack Shakers + The Mourning Glories
Rotown, Rotterdam
20:30
Make Out Molly / Teletubers
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kommil Foo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Stef Bos - Ruimte
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Geike
TivoliVredenburg, Utrecht
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marcus Miller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zomaar Roes
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fatal Flowers
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 07 juni 2019
Little Steven & The Disciples of Soul
Ancienne Belgique (AB), Brussel