Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Vijfpoort
West-Terschelling
Podium Bloos
Breda
Diligentia
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Goffertpark
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Podium Bloos
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
013
Tilburg
01:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
Cinetol
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
So What!
Gouda
20:00
P3
Purmerend
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Rotterdamse salon
Rotterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Vijfpoort
West-Terschelling
20:30
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Zuiderparktheater
Den Haag
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Spirit of 66
Verviers
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cafe Heuvelzicht
Essen
21:00
Buitenlust
Landhorst
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Bosuil
Weert
20:30
Vera
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
donderdag 20 juni 2019
20:00
Mercy John
De Vijfpoort, West-Terschelling
Mezz on tour: Ralph van Raat speelt Radiohead
Podium Bloos, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
21:00
Nieuwstad
Vera, Groningen
20:00
OSHUN
Melkweg, Amsterdam
20:30
PEER
Patronaat, Haarlem
Phil Collins
Goffertpark, Nijmegen
20:30
Pixx
Cinetol, Amsterdam
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Podium Bloos, Breda
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Luxor Live, Arnhem
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
01:00
Shy’m
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sister Sledge
Metropool, Hengelo
20:00
The Dead Brothers
dB's, Utrecht
20:00
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Venhill
Paard, Den Haag
20:00
XIXA
Q-Factory, Amsterdam
vrijdag 21 juni 2019
20:00
3JS: Wat een avond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
AC/DC UK
Little Devil, Tilburg
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Barrelhouse
Luxor Live, Arnhem
Bewilder
Cinetol, Amsterdam
20:00
Birth of Manuel / Daisy Daisy / Pistols & Palm Trees / Poussin
dB's, Utrecht
20:00
Black Leather Jacket / CROWS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Brant Bjork / Sean Wheeler
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Clementino
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Cookhouse / Kita Menari / Tim Dawn
So What!, Gouda
20:00
Coolio
P3, Purmerend
21:00
Dead Brothers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Def Americans
De Bosuil, Weert
20:30
Droop Lion / Iba Mahr
TivoliVredenburg, Utrecht
Fatal Flowers
Metropool, Hengelo
20:30
Francien van Tuinen / Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Tineke Pos
Bimhuis, Amsterdam
Garbage
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Green Lizard / Rudeboy / Urban Dance Squad
Groene Engel, Oss
21:00
Johan Derksen - Keep the Blues Alive
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jolly / The Flower Kings
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Judy Carati
De Rotterdamse salon, Rotterdam
20:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leo Sayer
Vorstin, Hilversum
20:00
Live at LOLA: Black Irish Texas (US) + McScallywag
LOLA050, Groningen
19:30
Masta Ace
Paard, Den Haag
20:00
Mercy John
De Vijfpoort, West-Terschelling
20:30
Mercy John
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
19:30
Midzomernacht Festival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Milton Nascimento
Paradiso, Amsterdam
20:30
Motion Trio
Cacaofabriek, Helmond
Nick & Simon
Zuiderparktheater, Den Haag
23:30
Nicola Cruz
Paradiso, Amsterdam
20:30
OSHUN
EKKO, Utrecht
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
19:00
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
20:00
Reverend Peyton's Big Damn Band / Scott H. Biram
Iduna, Drachten
20:30
Rick de Leeuw en Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
ROMY CONZEN
Spirit of 66, Verviers
Sister Sledge
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Solid Gold
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Storm EP release
Metropool, Hengelo
20:30
The Ever-lovin' Jug Band
Cafe Heuvelzicht, Essen
21:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
19:30
The Hardkiss
Paard, Den Haag
20:00
The Supremes
Kursaal Oostende, Oostende
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Three Days Grace
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Woodstock - One Night of Peace and Music
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
zaterdag 22 juni 2019
20:30
3JS: Wat een avond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
AJ Plug / Erwin Java / Johan Derksen / Kat Riggins / Roel Spanjers / T
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
19:30
Anthony B. / Droop Lion / Iba Mahr
Melkweg, Amsterdam
20:30
Antimufa / Native Speaker
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Ava Luna
V11, Rotterdam
19:30
Benjamin Fro
Melkweg, Amsterdam
23:00
Benny Page
Melkweg, Amsterdam
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
15:45
Club Vondel #3
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Club3voor12 Den Haag Tousch/Machine Makes Man/Every Kid Knows
Paard, Den Haag
20:30
Concert: Esquina 25 sextet - Mujeres de Luna
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
Coolio
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Eva Crutzen & Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Fatal Flowers
De Bosuil, Weert
20:30
FEELS + Drahla
Vera, Groningen
21:00
Ian Siegal
De Peppel, Zeist
20:00
Jasper Steverlinck
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Karin Bloemen en de Kerkraadse mannenkoren - Zonnewendeconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Katinka Polderman & Kim Schuddeboom
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Kids 'n' Billies Festival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
King Crimson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Knuckledust
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leo Sayer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Ink Bomb - Rebel Radio - more TBA
LOLA050, Groningen
19:00
Lost InSanity + The Jimmy Hendrix Tribute band
Little Devil, Tilburg
Mark Knopfler
Sportpaleis, Antwerpen