Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
Posttheater
Arnhem
17:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Biebob
Vosselaar
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
EKKO
Utrecht
14:30
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Baroeg
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Metropool
Hengelo
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Cultura
Ede
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Mezz
Breda
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Orpheus
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
zaterdag 10 november 2018
20:00
Basilisk / Dreckneck / Lifelong
The Stage (GL), Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
17:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
14:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Levellers
De Roma, Antwerpen
Andre Hazes Jr.
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
foja
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Amir ElSaffar's River of Sound Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
White Denim
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lettuce
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mahalia
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jarreau Vandal
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
17:00
Martijn Kardol
Meervaart, Amsterdam
17:00
Martijn Kardol
Meervaart, Amsterdam
16:00
Mahalia
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Vatican Shadow & Liziuz
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan
Fluor, Amersfoort
The Bluebirds
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:00
Stephen Fearing
De Amer, Amen
Herman van Veen - Vanavond
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rootsriders: Marley Meets the 60's
De Meester, Almere
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Jamrock x Afrolosjes x 072
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Diotima Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 11 november 2018
Israel Nash
Hedon, Zwolle
20:00
Racoon
Theater de Spiegel, Zwolle
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater De Leest, Waalwijk
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Biebob, Vosselaar
15:00
PleeBek
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Joan As Policewoman
De Helling, Utrecht
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
14:30
MarieChristien
Markant Uden, Uden
20:30
Perla Batalla
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brant Bjork
013, Tilburg
20:00
Pro Pain
Het Bolwerk, Sneek
15:30
The Great Old Ones + Auðn + Dodecahedron + Kjeld + Wrang
Baroeg, Rotterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kantine Walhalla, Rotterdam
18:00
Krissy Matthews
Den Heilige Cornelius, Roermond
White Denim
Doornroosje, Nijmegen
Nada Surf
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis - In Werkelijkheid
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
17:00
The Kilkennys vs. Scrum
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Kerkraads Symfonie Orkest - Najaarsconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
Ciconia Consort - De weg naar Hollywood
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
The Fureys
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Blaudzun
Metropool, Hengelo
16:00
Jankobus Seunnenga
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Orchestre National de Lyon - met Khatia Buniatishvili
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Una Mas - Canciones Cubanas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tamikrest
Patronaat, Haarlem
15:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Live at LOLA: Surfer Joe [ITA] + The Krontjong Devils
LOLA050, Groningen
20:00
Unknown Mortal Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Henri Herbert & the Fury
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Powerwolf
Effenaar, Eindhoven
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
14:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
A Tribute to George Harrison - while my guitar gently weeps
Cultura, Ede
Evil Invaders
Bibelot, Dordrecht
Mike Stern Band
Paard, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Lil Dicky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Damian Wilson
Mezz, Breda
18:30
Mylou Frencken
Beauforthuis, Austerlitz
K3
Orpheus, Apeldoorn
16:15
Bony Macaroni
Gigant, Apeldoorn
14:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Aaron Parks Little Big
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Deva Mahal
Bitterzoet, Amsterdam
Zondagskinderen
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Aces
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dionne
Melkweg, Amsterdam
The Flaming Lips
Melkweg, Amsterdam
19:30
Luca D'Alberto
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Eric Steckel
Q-Factory, Amsterdam
14:15
Misha Fomin pianorecital
Concertgebouw, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 12 november 2018
Glenn Hughes
De Bosuil, Weert
20:00
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
20:30
De grote Harry Bannink podcast on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
Lil Dicky
TivoliVredenburg, Utrecht
Riverside
TivoliVredenburg, Utrecht
Shinedown
013, Tilburg
20:00
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
The Sheepdogs
Merleyn, Nijmegen
Villagers
Doornroosje, Nijmegen