Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Baroeg
Rotterdam
EKKO
Utrecht
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
dB's
Utrecht
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
V11
Rotterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Effenaar
Eindhoven
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
21:00
Café De Havenmester
Culemborg
Baroeg
Rotterdam
14:00
World Forum Theater
Den Haag
17:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
12:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Merleyn
Nijmegen
22:00
Little Devil
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:00
Artis
Amsterdam
11:00
World Forum Theater
Den Haag
14:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Hedon
Zwolle
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
LOLA050
Groningen
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
17:00
dB's
Utrecht
Altstadt
Eindhoven
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Hedon
Zwolle
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Kasteel De Vanenburg
Putten
20:00
Paradiso
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vera
Groningen
woensdag 21 augustus 2019
19:00
Agnostic Front
Baroeg, Rotterdam
Crack Cloud
EKKO, Utrecht
22:30
Jaden Smith
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marcia Griffiths
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Minami Deutsch
Merleyn, Nijmegen
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
20:30
Plague Vendor
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Story So Far
013, Tilburg
donderdag 22 augustus 2019
Bodega
Merleyn, Nijmegen
20:00
Crumb
Rotown, Rotterdam
Di-rect
Doornroosje, Nijmegen
Di-rect
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:00
Hypnotic Brass Ensemble
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Klingonz! + The Garbage Bags
LOLA050, Groningen
20:00
Nils Frahm
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Nits
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Single Release: Valentino
Hofman, Utrecht
20:00
Someone
Simplon, Groningen
20:30
Third House on the Left - Third House on the Left
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 23 augustus 2019
20:00
Andreas Brantelid / Nicholas Collon
Zuiderparktheater, Den Haag
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Big Ass Metal Fest met Mandator, Dauthuz & Poseydon
dB's, Utrecht
20:00
Bullet For My Valentine
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Crack Cloud
V11, Rotterdam
21:00
Davina Michelle
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Demi Knight Plays Dolly Parton
Rotown, Rotterdam
20:30
Di Gojim - Di Gojim
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:00
Dope D.O.D.
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
HAEVN
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:00
LAVATION
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Pro-Pain (USA) + Sly Old Dog
Little Devil, Tilburg
Spidergawd / TankZilla
De Pul, Uden
21:00
Sweet Mary Jane
Café De Havenmester, Culemborg
Uli Jon Roth (ex-Scorpions)
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 24 augustus 2019
14:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
17:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Borghesia
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Cool McFinn / Marco Martens
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Queen, tribute by Hardball
Muziekcafé Helmond, Helmond
12:00
Once In A Blue Moon
Paradiso, Amsterdam
20:00
SONGS FOR MARY: Aafke Romeijn / Awkward I / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
Steve Gunn
Merleyn, Nijmegen
22:00
Switch Bones
Little Devil, Tilburg
The Doors in Concert
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Vipers
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:00
Zoomeravonden - Jeangu Macrooy
Artis, Amsterdam
zondag 25 augustus 2019
11:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
14:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
15:00
BRUUT!
Bostheater Ommen, Ommen
14:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Dans Lokaal
Hedon, Zwolle
23:00
Dreamcast
Paradiso, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
Hans Dijsselhof & zien Twentsche Muzikanten
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Jane
PopEi, Eindhoven
14:00
Lazy Sunday: Daely
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Live at LOLA: ZEX (CAN) + Forbidden Wizards
LOLA050, Groningen
11:00
Matangi Kwartet / Theme Russe
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
17:00
Mondays presents Nightbeats (USA) + Cosmonauts (USA)
dB's, Utrecht
The Beths
Altstadt, Eindhoven
17:30
Thomas Dybdahl
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 26 augustus 2019
21:30
Avondfestival Bruisweken: Joost / Merol
Hedon, Zwolle
17:00
Chico and the Gypsies
Woodstock69, Bloemendaal
19:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Don McLean
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Marjolein de Wit / wouter harbers
Kasteel De Vanenburg, Putten
20:00
The Beths
Paradiso, Amsterdam
Yola
LantarenVenster, Rotterdam
dinsdag 27 augustus 2019
19:30
BRUISCONCERT: SUZAN & FREEK / SNELLE / DAREDEVILS
Hedon, Zwolle
20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Diggy Dex / Kenny B
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Rob
Paradiso, Amsterdam
Yola
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 28 augustus 2019
20:00
Charley Crockett
't Rozenknopje, Eindhoven
Cosmonauts / Night Beats
Paradiso, Amsterdam
20:30
JaMan dut voedertietel / Stonegood
't Ukien, Kampen
20:30
Recirquel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Teen Top
Melkweg, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek
Hofman, Utrecht
20:30
Yola
Paradiso, Amsterdam
donderdag 29 augustus 2019
20:30
Acid Baby Jesus / Cosmonauts
Patronaat, Haarlem
20:00
Charley Crockett
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Eric Paslay
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hofman Live XXL: Canvas Blanco + Joan Franka + Lola's Dice
Hofman, Utrecht
Hælos
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Live at Lola: W.A.B. (D-Beat, Punk, Spain) + We Come In Pieces (IRE)
LOLA050, Groningen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Radioactivity
Vera, Groningen