Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Effenaar
Eindhoven
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
NDSM-werf
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
The Jack
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
LOLA050
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
V11
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Malieveld
Den Haag
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
Cacaofabriek
Helmond
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
18:30
Little Devil
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:00
Slottuintheater
Zeist
19:30
Dynamo
Eindhoven
LOLA050
Groningen
Patronaat
Haarlem
zaterdag 03 augustus 2019
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zondag 04 augustus 2019
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
maandag 05 augustus 2019
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 06 augustus 2019
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
woensdag 07 augustus 2019
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
donderdag 08 augustus 2019
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
vrijdag 09 augustus 2019
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Patrick Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Jong Metropole
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 10 augustus 2019
23:00
Randall
Melkweg, Amsterdam
21:00
Afrodam Summer Jam
Q-Factory, Amsterdam
Counterfeit
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
George & Eran Worden Racisten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Sofie Winterson
Artis, Amsterdam
Descendents
Melkweg, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Someone / Luka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Levi Noah / porto cabello
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:15
Alex Ploeg/De R?gahs/Martijn Kardol/Nabil/Rayen Panday
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
LIVE: Bon Jovi, by Europe's No.1 tribute: Bad Medicine (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Fields of the Nephilim
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Baroeg XS: Une Misère at V11
V11, Rotterdam
Slapshot
Little Devil, Tilburg
20:00
Mercy John
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zondag 11 augustus 2019
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
19:00
Brass Against
Melkweg, Amsterdam
15:00
Fresku & Benjamin Fro
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Finalisten van het Grachtenfestival Conservatorium Concours
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
P!nk
Malieveld, Den Haag
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Soul2Soul
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Good Riddance
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Jack 'n Jiffs
PopEi, Eindhoven
19:30
After The Burial / Thy Art Is Murder
Patronaat, Haarlem
Prong
Cacaofabriek, Helmond
Corey Harris
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Pim de Roij (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
19:00
Krisiun
Little Devil, Tilburg
maandag 12 augustus 2019
Vintage Trouble
Paard, Den Haag
Hypocrisy / Soilwork
Effenaar, Eindhoven
Erykah Badu
013, Tilburg
18:30
D.R.I.
Little Devil, Tilburg
Of Mice & Men
De Helling, Utrecht
20:00
Wende Snijders
Slottuintheater, Zeist
dinsdag 13 augustus 2019
19:30
Of Mice & Men
Dynamo, Eindhoven
Live at Lola: VAN GOAT (CAN) + the Unplacables
LOLA050, Groningen
Prong
Patronaat, Haarlem