Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rapa Nui
Zandvoort
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
WORM
Rotterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
21:00
Little Devil
Tilburg
23:45
Hedon
Zwolle
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
PleinTheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
dB's
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
19:30
Effenaar
Eindhoven
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Meervaart
Amsterdam
21:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Dynamo
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
17:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
De Pul
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Altstadt
Eindhoven
Het Zonnehuis
Amsterdam
16:00
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:45
013
Tilburg
zaterdag 31 augustus 2019
21:00
Gallowstreet
Rapa Nui, Zandvoort
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Floppy (Not) News / Remute / Sascha Müller
WORM, Rotterdam
23:30
ECLYPSE / Gomes / Joker
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel / Fuad Hassen / Op Sterk Water / Peter Heerschop
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Cristina Branco
Doornroosje, Nijmegen
15:45
Club Vondel #11
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Cirrha Niva
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Charly Luske & band
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Bushman
P60, Amstelveen
20:00
Brenda Bee / Edward Reekers / Maarten Peters / Syb van der Ploeg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
21:00
Bill Disney rock covers
Little Devil, Tilburg
23:45
Barry Paf / Jody Bernal / Mayday / MC Divine
Hedon, Zwolle
22:00
Aurelius
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Alex Ploeg / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 01 september 2019
20:00
Tribute to George Harrison & Friends
Paard, Den Haag
15:00
The Juke Joints
CHV Noordkade, Veghel
20:00
The Church
Cacaofabriek, Helmond
20:15
The Cactus Blossoms
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Cactus Blossoms
Merleyn, Nijmegen
15:00
Roel Simons / Salim Javaid
PleinTheater, Amsterdam
20:30
Opera Gala met het Nederlands Kamerorkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Light Verse Festival Live At Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kim Petras
Paradiso, Amsterdam
Hozier
AFAS Live, Amsterdam
14:00
Holland Festival! - Meezingfeest
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
12:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:00
Dio & Friends
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Blues Place
dB's, Utrecht
15:30
Björn van der Doelen
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
19:30
Ben Caplan
Effenaar, Eindhoven
AmenRa
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
maandag 02 september 2019
20:00
Thompson Square
Q-Factory, Amsterdam
20:45
The Cactus Blossoms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hozier
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Brittany Howard
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 03 september 2019
22:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
21:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ocean Alley
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Laura Jane Grace and the Devouring Mothers & Frank Iero and the Future
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bluesworld Cafe met Ray Stepien Trio
Hedon, Zwolle
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 04 september 2019
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
21:00
Tacocat
Vera, Groningen
20:00
Sahara Sessions: Samira’s Blues + Boka de Banjul
Paradiso, Amsterdam
Machine Gun Kelly
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Jeff Taylor & Henry Hey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jan-Willem Rozenboom
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
FIDLAR
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
20:00
Emma Ruth Rundle
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Amanda Palmer
Meervaart, Amsterdam
donderdag 05 september 2019
21:00
Viva Classic Live 2019 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tacocat
Paradiso, Amsterdam
20:30
Shabaka Hutchings
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Paracetamol
Simplon, Groningen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mozes and the Firstborn / Sports Team
Metropool, Hengelo
20:00
Magnapop
Grenswerk, Venlo
20:30
Last Decade en Ignited
Paard, Den Haag
20:00
Korfbal + yung KP
Rotown, Rotterdam
Kool & The Gang - Live in de Doolhof
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
21:00
Froth
Vera, Groningen
19:00
Fight The Fight
Little Devil, Tilburg
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Candy Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Acres / Parting Gift / Tripsitter
Dynamo, Eindhoven
vrijdag 06 september 2019
WHITNEY, a tribute by Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
17:30
Viva Classic Live 2019
De Maaspoort, Venlo
21:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Metropool, Hengelo
20:30
Tim Akkerman Sings 'the Boss'
De Pul, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Teskey Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Mystery Lights
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Beatles Tribute Band: One After 909
P60, Amstelveen
20:00
Tacocat
Altstadt, Eindhoven
Steve Gunn
Het Zonnehuis, Amsterdam
16:00
Stadsfestival Zwolle
Hedon, Zwolle
Sports Team
Rotown, Rotterdam
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Rock Stories - Die Besten Krach- und Lachgeschichten mit Christof Leim
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:45
Reservoir Dogs Band
013, Tilburg