Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Simplon
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Manifesto
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. 't Gasthoes
Horst
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
So What!
Gouda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
Spant!
Bussum
20:45
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Q-Factory
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Posttheater
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
STECK
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
De Ogtent
Duiven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Agora Theater Druten
Druten
21:30
De Flux
Zaandam
De Bonte Wever
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Duif
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Koornbeurs
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Luxor Live
Arnhem
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Hip
Deventer
20:00
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:30
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Zaantheater
Zaandam
20:30
EKKO
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
P3
Purmerend
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
013
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Singer Theater
Laren
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
vrijdag 16 november 2018
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
20:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Winsinghhof, Roden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Roxeanne Hazes
Simplon, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Hedon, Zwolle
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Rob Acda Award 2018-2019
Patronaat, Haarlem
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Randy Brecker / Bill Evans Soulbop XL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:00
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Pitou
't Rozenknopje, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Paul de Munnik
Theater Hofpoort, Coevorden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Paris Monster
Paard, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Now vs Now
BIRD, Rotterdam
Nothing But Thieves
013, Tilburg
20:30
Nielson
Metropool, Hengelo
Napalm Death + Disavowed + Teethgrinder
Baroeg, Rotterdam
20:30
Morgan James
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Moersleutel Bierproeverij
So What!, Gouda
20:00
Milo Meskens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mike Kwadraat
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
20:45
Memphis Maniacs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Maztek / Moonshine
Luxor Live, Arnhem
20:00
MAZ / Moha La Squale
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Malina Moye
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Magic Fish
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:00
Live at LOLA: Banane Metalik (FR) + The Hammeroidz
LOLA050, Groningen
21:00
Lewsberg
STECK, Delft
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Lavalu - Solitary High
De Ogtent, Duiven
20:00
Lakshmi - Adem
Agnietenhof, Tiel
20:30
Knivoj eindfeest
Vorstin, Hilversum
21:00
KNARS
Luxor Live, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
21:30
King Kong Irie Ites Live Mix
De Flux, Zaandam
Kim Wilde
De Bonte Wever, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
20:00
JW Roy
Iduna, Drachten
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Koornbeurs, Delft
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan
Luxor Live, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw FT. Joris Roelofs
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
JAGD
De Hip, Deventer
20:00
Jacin Trill
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:30
Icons of Rock
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:00
Ian Clement
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Hillstone try-out
PopEi, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Herman van Veen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Here Lies Man / The Holydrug Couple
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Gruppo Sportivo
Duycker, Hoofddorp
19:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
Glenn Hughes
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Genesis Project / Yesshows
P3, Purmerend
21:00
Gaye Su Akyol
Grounds, Rotterdam
21:00
Gare Du Nord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Front 242
013, Tilburg
20:00
Fish
Spirit of 66, Verviers
20:00
Feuerengel
Podium Victorie, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
20:15
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar