Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Dynamo
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
17:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
De Pul
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Altstadt
Eindhoven
Het Zonnehuis
Amsterdam
16:00
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:45
013
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
CHV Noordkade
Veghel
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
KuuB
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
KOFA
Vlaardingen
19:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
EKKO
Utrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
23:00
Hedon
Zwolle
17:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Weelde
Rotterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paradiso
Amsterdam
19:00
Forum Theater
Sittard
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
De Peppel
Zeist
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater De Kik
Elst
18:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
23:00
Hedon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Amer
Amen
13:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
donderdag 05 september 2019
Mozes and the Firstborn / Sports Team
Metropool, Hengelo
20:00
Magnapop
Grenswerk, Venlo
20:30
Last Decade en Ignited
Paard, Den Haag
20:00
Korfbal + yung KP
Rotown, Rotterdam
Kool & The Gang - Live in de Doolhof
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
21:00
Froth
Vera, Groningen
19:00
Fight The Fight
Little Devil, Tilburg
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Candy Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Acres / Parting Gift / Tripsitter
Dynamo, Eindhoven
vrijdag 06 september 2019
WHITNEY, a tribute by Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
17:30
Viva Classic Live 2019
De Maaspoort, Venlo
21:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Metropool, Hengelo
20:30
Tim Akkerman Sings 'the Boss'
De Pul, Uden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Teskey Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Mystery Lights
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Beatles Tribute Band: One After 909
P60, Amstelveen
20:00
Tacocat
Altstadt, Eindhoven
Steve Gunn
Het Zonnehuis, Amsterdam
16:00
Stadsfestival Zwolle
Hedon, Zwolle
Sports Team
Rotown, Rotterdam
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Rock Stories - Die Besten Krach- und Lachgeschichten mit Christof Leim
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:45
Reservoir Dogs Band
013, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Magnapop (VS) + Harker (UK)
Groene Engel, Oss
20:30
Luister Café
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Live at LOLA: Shabby Cabs & Doggy Back Writers
LOLA050, Groningen
20:30
Korfbal
Vera, Groningen
19:30
Kempi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kakkerlakjes
Luxor Live, Arnhem
20:00
Joe Cover Band
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
James Oesi
KuuB, Utrecht
21:30
Holy Moly & the Crackers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Giovanna's Zoo / Helena Hall
KOFA, Vlaardingen
19:30
Fruity Island Boys & Greener Grass
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Frenk Rou / Lien Haegeman / Pascal Pittie en Vincent Kusters / Rufus H
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Color of Abba
Spirit of 66, Verviers
20:00
Check 1-2-3: Tessel, Niko, Neighbours Burning Neighbours
EKKO, Utrecht
23:00
BUNKR w/ Juan Sanchez, Abstract Division, Mirella Kroes
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
Bruisboot: Freez / Gerson Main
Hedon, Zwolle
22:00
Bruisboot: Eva van Manen / Freez
Hedon, Zwolle
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
Annelies Monseré / Jan en Romke Kleefstra / Jan Kleefstra / Joachim Ba
Lebuinuskerk, Deventer
20:15
Anima Mundi
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
19:30
Andre Hazes
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
zaterdag 07 september 2019
20:00
Willem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Wave Invasion
PopEi, Eindhoven
23:00
Vunzige Deuntjes
Hedon, Zwolle
17:30
Viva Classic Live 2019
De Maaspoort, Venlo
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Weelde, Rotterdam
23:45
Tri Poloski
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Thomas Schumacher
Patronaat, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Beatles Revival
Openluchttheater Engbergen, Voorst
The Analogues
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:30
The Aligned (EP Release: State Of Mind) + Aschwin
Paard, Den Haag
20:30
Test Propeller feat. Jeff Taylor & Henry Hey
Bimhuis, Amsterdam
22:00
TAU
Paradiso, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
21:00
Tacocat
Rotown, Rotterdam
20:00
Stontjie Reggae Crew
dB's, Utrecht
20:30
Ron Vincent
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Oh Sees
Paradiso, Amsterdam
19:00
Massada
Forum Theater, Sittard
20:00
Mash up
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
LIVE: Dos Amigos Tour featuring Mike Tramp and Marcus Nand
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Korfbal
EKKO, Utrecht
21:00
King of the World
De Peppel, Zeist
Keane
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Kaj Gorgels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Joris Linssen & Caramba
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jeff Scott Soto / SOTO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Kik, Elst
18:00
Hottown & The Diva's of the World
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
George Baker
Bibelot, Dordrecht
21:00
Flavium
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
16:00
Dusty Stray / Labasheeda
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
23:00
Bruisboot: Scott & Young / YVI
Hedon, Zwolle
14:00
Bruisboot: Micah & Julia / Tim Knol
Hedon, Zwolle
20:00
Boris McCutcheon
De Amer, Amen
13:00
Bluesrock Festival Tegelen
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam