Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Trix
Antwerpen
Veluvine
Nunspeet
22:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zappa
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Annabel
Rotterdam
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. De tippe
Vledder
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
De Flux
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
18:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:15
Heeren op de Brink
Deventer
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
La Madeleine
Brussel
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
donderdag 22 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Trio Turmalin
Theater Kerkrade, Kerkrade
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Avec
TivoliVredenburg, Utrecht
The Magpie Salute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amadou & Mariam
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Eden (IE)
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Jungle
Trix, Antwerpen
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
22:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
21:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ana Popovic
Vorstin, Hilversum
20:00
Kayak
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bury Tomorrow
Zappa, Antwerpen
Heritage Orchestra / Pete Tong
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 23 november 2018
Sven Hammond
013, Tilburg
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Clean Pete
Altstadt, Eindhoven
20:00
Lydmor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jacin Trill
Annabel, Rotterdam
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
ATLAS Theater, Emmen
Hans Dulfer plays Blues
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Komatsu
Bibelot, Dordrecht
Kim Wilde
Bibelot, Dordrecht
20:30
Flat Earth Society
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Duckwrth
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
20:15
Paul de Munnik
C.C. De Pas, Heesch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Feuerengel
Chassé Theater, Breda
22:15
Judith Nijland Feat. Libor Smoldas & Joost van Sprundel
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
The Bluebirds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Lakshmi - Adem
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Wiener Kammersymphonie met Sef Thissen & Egbert Derix
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
20:00
Nana Mouskouri
De Roma, Antwerpen
20:30
KNARS
De Spot, Middelburg
20:30
Knars
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
22:00
Yung Internet
Doornroosje, Nijmegen
18:30
Jesse Barnett
Dynamo, Eindhoven
20:00
Def Americans - Johny Cash live at Folsom Prison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
JW Roy
Effenaar, Eindhoven
Bury Tomorrow
Effenaar, Eindhoven
20:15
Check 1-2-3: Robin Kester / Price / Gamma
EKKO, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Figi Theater, Zeist
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
21:00
The Wild Romance
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Green Lizard tribute to the Nineties
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Los bienes de la tierra
Grounds, Rotterdam
21:00
I Against I
Hedon, Zwolle
Wende
Hedon, Zwolle
21:15
John Cornwill Band
Heeren op de Brink, Deventer
20:00
Noorderlicht & Quinny
Het Bolwerk, Sneek
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Sandra van Nieuwland Human Alien
Junushoff Theater, Wageningen
The Space Age Travellers
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Koningshof, Maassluis
20:00
Seasick Steve
Koninklijk Circus, Brussel
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Future Old People Are Wizards / Onmens / Shht
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Axelle Red
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Jérémy Frérot
La Madeleine, Brussel
20:15
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Ploegendienst
Little Devil, Tilburg