Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:30
De Peppel
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Geertekerk
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
00:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Manifesto
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:45
Simplon
Groningen
22:30
Vera
Groningen
21:30
EM2
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
23:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Mahogany Hall
Edam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
TOP
Bemmel
Posttheater
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Trix
Antwerpen
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 05 oktober 2019
The Gathering
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Lasses
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:30
HateSphere (DK) + Diabolical (SE)
De Peppel, Zeist
21:00
The Animals - Jan de Hont & De Maskers
De Flux, Zaandam
20:00
Dennis van Aarssen
Zaantheater, Zaandam
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Het Plein, West-Graftdijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Moonradio
KOFA, Vlaardingen
20:30
Io Earth
Spirit of 66, Verviers
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:30
3J'S
Grenswerk, Venlo
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
Joyryde
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stella
Stathe, Utrecht
20:00
Collegium Musicum Traiectum
Geertekerk, Utrecht
20:00
thorbecke IV
dB's, Utrecht
Epica
TivoliVredenburg, Utrecht
Carl Carlton & The Songdogs
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Genesis Project
Markant Uden, Uden
20:00
Y&T
De Pul, Uden
21:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Cul de Sac, Tilburg
Maxi Jazz
013, Tilburg
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Agnietenhof, Tiel
21:00
Junior Kelly
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Axelle Red
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Robin Borneman
Rotown, Rotterdam
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds
Baroeg, Rotterdam
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Heritage Sinfoniëtta
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Parkgebouw, Rijssen
21:00
De Posse Tour - De Onderhonden (met Def P) + Marco Martens & Royal wit
Groene Engel, Oss
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Mnozil Brass
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Soulcrusher / Mizmor / Daughters / The Secret / Triptykon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C De Muze, Heusden-Zolder
21:00
Mercy John
Metropool, Hengelo
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Still Collins
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Cenobites + GOD
Muziekcafé Helmond, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:45
Legowelt
Simplon, Groningen
22:30
TV Crime
Vera, Groningen
21:30
Back to Blondie
EM2, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
The Lautreamonts
M.C. Kinky Star, Gent
20:15
Renee van Wegberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
The Rasmus
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
-M-
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
40UP
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Willem, Enschede
23:00
DJ Niek
The Jack, Eindhoven
20:15
Manu Delago Acoustic Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Stroom met Tads Thots + YUNG GODS
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Mooon
Effenaar, Eindhoven
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
The Jig
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Flavium
Mahogany Hall, Edam
20:00
Hamish Anderson & Big Bo
Iduna, Drachten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
World: Sin Pausa ft. Gerardo Rosales
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
20:00
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
O'G3NE
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Acquoy / Get The Funk Outta My Kitchen
Paard, Den Haag
19:30
Nick & Simon
Paard, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Maaike Ouboter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Big Monti Amundson / BluesBones / Dave Warmerdam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
21:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
19:00
Rivers of Nihill
Trix, Antwerpen
22:00
Natural Rhythm
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Sammy Wilk
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
45ACIDBABIES
Paradiso, Amsterdam