Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. De Kei
Reusel
21:00
Manifesto
Hoorn
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Paradiso
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Groene Engel
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Grounds
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
19:45
013
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Meervaart
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
18:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
P60
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
19:30
Hedon
Zwolle
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:45
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Simplon
Groningen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
18:00
Musicon
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Rotown
Rotterdam
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
15:30
Mezz
Breda
16:00
The Jack
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Geertekerk
Utrecht
zaterdag 12 oktober 2019
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Mark Foggo
Manifesto, Hoorn
Marc Almond
013, Tilburg
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lindsey Stirling
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Les Robots + The Colour Collection
Rotown, Rotterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Lavalu
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Last Night On Earth Festival
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Kid Harlequin / My Propane / Powerized
Groene Engel, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der
Theater De Veste, Delft
22:00
Jazz & Beyond: SPARK
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Jan Akkerman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jambinai
Grounds, Rotterdam
Indian Askin
Bibelot, Dordrecht
20:15
Ilse DeLange
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Ibex Angel Order
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
19:45
Hugh Cornwell
013, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
19:00
Haluk Levent
Melkweg, Amsterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:45
Guy Rooks - Release Party
Podium Victorie, Alkmaar
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Fiesta Macumba
Hedon, Zwolle
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar
Theater Berkelland, Eibergen
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dog Eat Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Daniel Lohues / Holland Baroque
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Corky Laing’s Mountain
Spirit of 66, Verviers
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Chris Smither
In the Woods, Leusden
20:00
Charlie Cunningham
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:00
Butcher Baby (UK) + Sworn Liars (DE) + Ink Bomb (NL)
LOLA050, Groningen
20:00
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Bökkers
De Flux, Zaandam
18:00
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ
Baroeg, Rotterdam
19:30
Black Cilice
P60, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Back to Blondie
Estrado, Harderwijk
20:00
Axelle Red
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Arlan Feiles
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
14:15
Ariel González / Gustavo Corrales Romero
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
19:30
Aquarii
Hedon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
22:00
ain’t no party like an oldschool party
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:45
Afterparty CF: Iron Maiden, tribute by Blood Brothers (UA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
A Mili
Simplon, Groningen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:00
22AD / Five Minute March / Trey
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
zondag 13 oktober 2019
18:00
¡Pendejo!
Musicon, Den Haag
15:00
XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX + 3
Baroeg, Rotterdam
15:00
Wiener Kammersymphonie
Kapel Bovendonk, Hoeven
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
UB40
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Toko Telo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tino Martin
De Maaspoort, Venlo
16:15
The Tambles
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Lesson GK
Paradiso, Amsterdam
The Dublin Legends
Gebr. De Nobel, Leiden
The Amazons
Rotown, Rotterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Suzy Va
Luxor Live, Arnhem
Supersister Projekt
Mezz, Breda
20:30
Sofie Winterson
Cinetol, Amsterdam
15:30
Skamatinee
Mezz, Breda
16:00
Rocktober presents: Eindhoven Marathon met Idiot Proof
The Jack, Eindhoven
19:00
Robyn Hitchcock
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
15:00
Rachel Podger & Luthers Bach Ensemble - Vivaldi's Vier Jaargetijden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Nightstalker + Playgrounded
Grounds, Rotterdam
20:00
Nieuw Nijmeegs Kamerorkest
Geertekerk, Utrecht