Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Mahogany Hall
Edam
23:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
M.C. Kinky Star
Gent
23:45
Simplon
Groningen
22:30
Vera
Groningen
21:30
EM2
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Kulturhus Holten
Holten
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Geertekerk
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:30
Grenswerk
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
KOFA
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Peppel
Zeist
20:30
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
Boerderij
Zoetermeer
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
22:00
Café De Singel
Zwolle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
PleinTheater
Amsterdam
15:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Trix
Antwerpen
14:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Podium Gorter
Balk
BREStheater
Brielle
Paleis 12
Brussel
zaterdag 05 oktober 2019
20:00
O'G3NE
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
20:00
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
World: Sin Pausa ft. Gerardo Rosales
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
20:00
Hamish Anderson & Big Bo
Iduna, Drachten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Flavium
Mahogany Hall, Edam
23:00
DJ Niek
The Jack, Eindhoven
20:15
Manu Delago Acoustic Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Stroom met Tads Thots + YUNG GODS
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Mooon
Effenaar, Eindhoven
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
The Jig
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
20 JAAR K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
40UP
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Willem, Enschede
The Rasmus
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
-M-
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Renee van Wegberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
The Lautreamonts
M.C. Kinky Star, Gent
23:45
Legowelt
Simplon, Groningen
22:30
TV Crime
Vera, Groningen
21:30
Back to Blondie
EM2, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: Cenobites + GOD
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Mercy John
Metropool, Hengelo
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Still Collins
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
21:30
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Lochem, Lochem
14:00
Soulcrusher / Mizmor / Daughters / The Secret / Triptykon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mnozil Brass
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
De Posse Tour - De Onderhonden (met Def P) + Marco Martens & Royal wit
Groene Engel, Oss
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Heritage Sinfoniëtta
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Robin Borneman
Rotown, Rotterdam
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Mark Foggo's Skasters + Neuk! + The Royal Spuds
Baroeg, Rotterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Axelle Red
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
21:00
Junior Kelly
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Agnietenhof, Tiel
21:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Cul de Sac, Tilburg
Maxi Jazz
013, Tilburg
20:30
Genesis Project
Markant Uden, Uden
20:00
Y&T
De Pul, Uden
Carl Carlton & The Songdogs
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Joyryde
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stella
Stathe, Utrecht
20:00
Collegium Musicum Traiectum
Geertekerk, Utrecht
20:00
thorbecke IV
dB's, Utrecht
Epica
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
20:30
3J'S
Grenswerk, Venlo
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Io Earth
Spirit of 66, Verviers
20:00
Moonradio
KOFA, Vlaardingen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Het Plein, West-Graftdijk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
21:00
The Animals - Jan de Hont & De Maskers
De Flux, Zaandam
20:00
Dennis van Aarssen
Zaantheater, Zaandam
HateSphere (DK) + Diabolical (SE)
De Peppel, Zeist
20:30
The Lasses
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
The Gathering
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
22:00
Atlanta
Café De Singel, Zwolle
zondag 06 oktober 2019
20:30
Alfredo Rodriguez / Richard Bona
Bimhuis, Amsterdam
20:00
BBNO$
Melkweg, Amsterdam
19:30
MS Nina / DRKNGHTS Collective
Melkweg, Amsterdam
18:00
The Dublin Legends
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Robin Borneman
Paradiso, Amsterdam
15:00
Henning Bolte / Johannes Schwarz / Peter Veale
PleinTheater, Amsterdam
15:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven
AFAS Live, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
18:00
Static-X
Trix, Antwerpen
14:30
Knight Area
Luxor Live, Arnhem
15:00
Jan Akkerman
Podium Gorter, Balk
Maaike Ouboter
BREStheater, Brielle
Michel Legrand
Paleis 12, Brussel