Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kikker
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
EM2
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
De Duif
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Charlatan
Gent
donderdag 06 december 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Still Corners
Vera, Groningen
21:00
Holy Bouncer
V11, Rotterdam
20:00
Fábia Rebordão
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nathan Bell
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
The Bluebirds
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Launch
Sugar Factory, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Trongone Band
Spirit of 66, Verviers
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tangarine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
20:00
Nile Rodgers
Rockhal, Esch zur Alzette
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
20:00
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Blaudzun
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nubiyan Twist
Pllek, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
20:30
Toon Tellegen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland - Tsjaikovski versiert Mozart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alan Walker
Paradiso, Amsterdam
Shht (BE)
Paradiso, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Michelle David
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
Trixie Whitley
Mezz, Breda
Eek-A-Mouse
Metropool Enschede, Enschede
Marduk
Metropool, Hengelo
20:00
Mallu Magalhães
Melkweg, Amsterdam
Johnny Marr
Melkweg, Amsterdam
Green Lizard tribute to the Nineties
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Esther Groenenberg - Carole King - A Natural Woman
Markant Uden, Uden
21:00
T-99
Luxor Live, Arnhem
20:15
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
20:00
Racoon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Editors
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
21:00
The Travoltas
Hedon, Zwolle
Johan
Hedon, Zwolle
20:30
Feng Suave
Hall Of Fame, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
La Coka Nostra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Herman Brood Academie
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
DeWolff
EM2, Groningen
20:30
Roxeanne Hazes
EKKO, Utrecht
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans
Effenaar, Eindhoven
19:30
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Venice
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hinds
De Helling, Utrecht
20:30
Tina Dico
De Duif, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Donnie (NL)
Charlatan, Gent