Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theaterkerk Hemels
Twisk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
P3
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Hedon
Zwolle
19:30
Podium 't Beest
Goes
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Kleine Willem
Enschede
't Theaterke
Best
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
De Flux
Zaandam
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
cc Binder
Puurs
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Spirit of 66
Verviers
23:00
Vera
Groningen
18:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
RAI Theater
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Corneel
Lelystad
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Spant!
Bussum
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Metropool
Hengelo
Flint
Amersfoort
Musis
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Patronaat
Haarlem
00:00
Agnietenhof
Tiel
15:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Maison de la Culture d'Arlon
Arlon
Vera
Groningen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ahoy
Rotterdam
zaterdag 19 oktober 2019
20:15
Toko Telo
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theaterkerk Hemels, Twisk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
The Real Thing
P3, Purmerend
20:00
The Pink Floyd Sound - The Wall
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Gathering
Hedon, Zwolle
19:30
The Bootleg Doors
Podium 't Beest, Goes
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Suzan & Freek Theatertour
De Kleine Willem, Enschede
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Sioen Plays Graceland
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Rocktober presents: Sacrilege + Cthulhu
The Jack, Eindhoven
21:00
Roberto Jacketti & the Scooters
De Flux, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
20:00
Raymond van het Groenewoud
cc Binder , Puurs
20:00
O'G3NE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nebula
dB's, Utrecht
20:00
Navarone
Grenswerk, Venlo
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Motorpsycho
Paard, Den Haag
Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
23:00
Mental Wounds
Vera, Groningen
18:00
MeisjeDjamila
Effenaar, Eindhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Maaike Ouboter
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Luminize
Corneel, Lelystad
22:00
LIVE: Rough Silk (DE) + Dani & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lisa Lois Sings Adèle
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
20:00
KO KO MO
Manifesto, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
JPson / Sean Koch
Merleyn, Nijmegen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
C.C. De Kei, Reusel
Jon Allen
Paard, Den Haag
20:00
Joe Buck
Simplon, Groningen
20:00
Jan Akkerman
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
16:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Indian Askin
De Spot, Middelburg
20:00
Ilse DeLange
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
BREStheater, Brielle
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Handsome Poets / Pyro
Groene Engel, Oss
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Greyson Chance
Paradiso, Amsterdam
20:00
G. Love
BIRD, Rotterdam
20:00
Full Crate live with band
Melkweg, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fischer-Z
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Figgie
EKKO, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Eli Goffa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Dutch Jazz:Dollar Brand Project
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
20:00
Dennis van Aarssen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
19:30
Dele Sosimi / Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
De Dijk
Metropool, Hengelo
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Flint, Amersfoort
Daniel Lohues / Holland Baroque
Musis, Arnhem
20:00
Daniel Caesar
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
Conjurer
Patronaat, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
15:00
Cesar Zuiderwijk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
16:00
Brahm/VDE Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Black Moon Circle
Little Devil, Tilburg
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:15
Belle Perez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Axelle Red
Maison de la Culture d'Arlon, Arlon
Automatic
Vera, Groningen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
21:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Andreya Triana
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam