Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Mosterdzaadje
Santpoort-Noord
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Biebob
Vosselaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
23:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Café Wilhelmina
Eindhoven
Caserne Fonck
Liège
Cultuurcentrum GO
Leerdam
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Bosuil
Weert
De Domijnen
Sittard
De Helling
Utrecht
00:00
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Effenaar
Eindhoven
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Kursaal Oostende
Oostende
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekcoöperatie
Meppel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 13 december 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hof 88, Almelo
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:00
Ellen ten Damme - Paris – Berlin
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Deng Boy
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Ikarai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
Nielson
Trix, Antwerpen
Bull / Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Vera, Groningen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 14 december 2018
20:00
James Oesi
't Mosterdzaadje, Santpoort-Noord
20:30
Leafs
013, Tilburg
20:00
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:30
Canshaker Pi / Charlie & The Lesbians
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sheppard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mick Wilson - Solo
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford And Sons
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live!: Rempejek
Bibelot, Dordrecht
20:00
Grandmaster Flash
Bibelot, Dordrecht
Vandenberg's Moonkings
Biebob, Vosselaar
20:30
Ziv Ravitz trio ft. Will Vinson & Nir Felder
Bimhuis, Amsterdam
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
23:30
Hot Stuff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Harlem Gospel Choir
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Jasper Steverlinck
Cacaofabriek, Helmond
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
Hooverphonic
Caserne Fonck, Liège
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Tusky
De Helling, Utrecht
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
De hoogte, Winsum
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nielson
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
20:30
Postmen
De Spot, Middelburg
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
Duycker, Hoofddorp
20:00
Calefax - In het hoofd van de Componist
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
18:30
Stone Broken
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Delinquent Habits
Grenswerk, Venlo
21:00
Leif de Leeuw Band plays the allman brothers band
Groene Engel, Oss
21:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:00
Magnetic Spacemen / Switch Bones / The Muff
Hedon, Zwolle
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Het Trefpunt, Warmond
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Helmut Lotti
Kursaal Oostende, Oostende
Sabrina Starke
LantarenVenster, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Diepenhorst
Little Devil, Tilburg
Trixie Whitley
Lotto Arena, Antwerpen
23:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Matthews Southern Comfort
Luxor Live, Arnhem
Buzzcocks
Luxor Live, Arnhem
Jan Smit - Met andere woorden
Martiniplaza, Groningen
20:15
Asma Lmnawar Tarab Night
Meervaart, Amsterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
19:30
CKY
Melkweg, Amsterdam
21:00
EUT
Metropool, Hengelo
19:30
Danny Vera
Metropool, Hengelo
20:00
Gallowstreet
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Man From The South
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Bökkers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Orgel Vreten
Muziekcoöperatie, Meppel
20:15
The Bluebirds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
The Cosmic Carnival
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lavalu - Solitary High
Orpheus, Apeldoorn